Хроники Александрии

Сфера найбільшої зайнятості

, 26.03.2013

За даними управління економіки міської ради, на даний час в Олександрії зареєстровано 5720 фізичних осіб-підприємців, 381 мале підприємство та 19 середніх підприємств. На малих та середніх підприємствах працюють 5228 найманих працівників (за офіційними даними). В цілому в галузі підприємництва зайнято 11 тисяч олександрійців.

Станом на 1 січня 2013 року торговельна мережа міста налічувала близько однієї тисячі об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та закладів, що надають різноманітні послуги. Торговельна мережа постійно поповнюється новими об'єктами. Так, за 2012 рік у місті відкрилося 27 нових торгових точок. У проекті „Купуй кіровоградське” беруть учать 16 олександрійських магазинів. За ініціативи Олександрійського міського голови власник мережі магазинів „Оптовичок” підтримав акцію „Соціальні полички” і у трьох своїх магазинах налагодив пільгове обслуговування інвалідів Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій. Кожному пільговику надається запрошення, яке дійсне при наявності посвідчення, на придбання продуктів харчування за пільговими цінами в магазинах „Оптовичок”.

О. Маріїнська

Комментарии:

  1. А как это выглядит в сравнении с аналогичным периодом прошлого года в цифрах и %? Сколько за год и в сравнении организовано рабочих мест и КОЛ-во трудоустроенных граждан? Где обьемы оборота розничной торговли и реализованной продукции на одного человека? КАК все эти данные согласуются с программой „Центральный регион-2015” и с лозунгом ПР — «СКАЗАЛИ-ЗРОБИЛИ»? Программу озвучила ПР, никто не требовал! Отчет уже необходим. Прошло половина срока выполнения программы. ЩО ЗРОБЛЕНО???

    Змій.,
    283be6f

Добавить комментарий: