Хроники Александрии

Відремонтуй дорогу власним коштом

, 25.03.2013

Ями на дорозі

Шановні автомобілісти міста Олександрії, перевізники. Триває акція „Відремонтуй дорогу власним коштом”, в якій я пропоную скинутись на ремонт дороги державного значення Єнгельса-Шевченко, чи можливо на ремонт якоїсь іншої дороги.

Я так розумію, що міська влада підтримує дану ініціативу, оскільки 15.03.2013 р. телеканал ІНТЕР по телебаченню показав репортаж, у якому було сказано про підтримку даної ідеї. Скоріше за все, відкриється певний рахунок, та сайт, на якому буде відображено дохід та можливі витрати.

Я прекрасно розумію, що нікому не захочеться займатись такою дурнею, але якщо хтось виявить бажання допомогти, будь-ласка. Деякі люди сказали, що чесно проп’ють гроші; я ж відповім, що я особисто готовий виділити певну суму, але, якщо грошей буде багато, (що нереально), можливо деякі кошти підуть мені у карман, приховувати не стану. Всеодно більше 90% можливо підуть за призначенням (безпосередньо на ремонт дороги), оскільки, поки-що, не створено ніякої організації чи відповідного благодійного фонду. Усе відбувається на добровільних засадах.

У кого є інші пропозиції, залишайте будьте-ласкаві коментарі. Також можливо вирішувати питання черговості ремонту доріг. Доречі, міська влада вже залатала 20% вулиці Шевченко, що трохи радує, але всеодно, затори, через поламаних вантажівок по вулиці Енгельса-Шевченко, поки-що звичайна річ…

Моя Александрия: Александрийца, который призывает скинуться на дороги, показали на Интере.

Початок історії: Зробити добру дорогу

Щиро ваш, олександрієць Володимир Попович
dobradoroga@ukr.net

Комментарии:

 1. «Деякі люди сказали, що чесно проп’ють гроші; я ж відповім, що я особисто готовий виділити певну суму, але, якщо грошей буде багато, (що нереально), можливо деякі кошти підуть мені у карман, приховувати не стану» — я оце якось не зрозумів. Частину коштів (біля 10%) Попович збирається привласнити? До чого цей финт?

  O6OpOTeHb,
  45cee7f
 2. якщо грошей буде багато, (що нереально), можливо деякі кошти підуть мені у карман,
  приховувати не стану. Всеодно більше 90% можливо підуть за
  призначенням (безпосередньо на ремонт дороги)

  Спасибо за чесность и откровенность. Все понятно :-) Ничего не створено, но Вы деньги сдавайте «мени у карман»

  оля,
  f3553c0
 3. якщо грошей буде багато, (що нереально), можливо деякі кошти підуть мені у карман,
  приховувати не стану. Всеодно більше 90% можливо підуть за
  призначенням (безпосередньо на ремонт дороги)

  Спасибо за чесность и откровенность. Все понятно. На этот тему можно считать закрытой.

  оля,
  f3553c0
 4. В России две беды — дураки и дороги.

  Директор автобазы,
  25b7097
  • В Україні залишилась одна — ДУРНІ. От поповичі (нащадка Остапа Бендера) і розкидають сітки.

   оригінал,
   da22cd7
 5. Дурня і ще раз дурня! Скинутися громадою на свій карман, і навіть цього не приховувати. І чого раді я, проживаючий в центрі міста, і ніколи, майже, не користуючись «дорогою державного значення Шевченко-Енгельса» повинен скидатися на непотрібну мені дорогу? Тільки тому, що десь там проживає хитрий активіст? Ну вже було — було, та такого ще не було. І по всьому видно, що ідея гнила і крім (можливо знайдуться дурні) мешканців названної «дороги» ніхто на таку аферу не згодиться.

  М,
  e702b97
 6. Ну чого дурна ідея? Збочена система життя показує, що самоврядування в Україні — фікція. Не створили, відповідно до Конституції України його основу — Територіальну громаду. ТГ — юридична особа публічного права, власник комунального майна, а не просто обєднання жителів. Бо нас, жителів , обєднує тільки одне — комунальна власність. Так от і маємо — державні органи та органи місцевого самоврядування , у відсутність територіальної громади , виявляється, ніхто не створював. Крім того, згідно витягів з державного реєстру державні органи(податкова, УПФУ, ті ін.) внесені до ЄДРПОУ, куди внесені бути можуть лише підприємства і організації , але ніяк не державні органи. Звідси слідує, що УСІ державні органи та органи місцевого самоврядування є субєктами підприємницької діяльності. Тому, замість виконання своїх , нгачебто законних обовязків — вони займаються підприємницькою діяльністю — тобто розподілом зібраних з нас, підприємців коштів між чиновниками, а якщо залишуться — може і громада щось одержить. От і лізуть «розумні»ідеї нашим співвітчизникам — якщо їм(чиновникам) можна «віднімати і ділити», то чому мені не можна?Може пацан теж аналізує, чого усе так заплутано. Та й висновок прийшов, на «благоє дєльце» бабла підзбирати.

  українець,
  09217e3
  • Громада ничего не получит. Цапюк вор и ему плевать на всех, а его психопатка собирает деньги со всех, так как живет, за счет наторгованных денег с рынка и предпринимателей. А глухонемые депутаты за все проголосуют, так как запуганные. А ему кранты пусть не радуется, что в партии восстановили так это еще лучше будет на кого все грехи свалить, время быстро летит, пусть расскажет куда деньги за услуги ж.к.г, что оплатило население потратил, на счетах пусто, налоги не платят. Ананьев со Степаном по карманам себе растаскали. Позор депутатам и партии регионов. Такую шваль собрали.

   Вот Я,
   98c3870
 7. Щоб громада щось одержала — треба щоб вона була. Тоді навіть, таке питання б не стояло. Бо, голова очолює громаду, і передає іншому, вибраному громадою, а не виборцями (мертвими душами. або несвідомим купленим лохторатом) комунальну власність громади, він був би відповідальний перед громадою. так у поляків, у всій старій Європі. До речі, поляки не дали розграбити комунальну власність — у них і немає олігархів. Та й ідея щось ремонтувати у складчину — не виникне. Платники податків точно знають, що саме виключно обрані ними чиновники зобовязані робити. Ми ж потенційні жертви своєї безмозглості — самі обираємо, потім страждаємо, критикуємо. Критика — найбільша руйнівна сила. Прийшов час від критики переходити до установлення влади громад, як вже давно прописано в Конституції. А тоді виникне потреба Питати, заставляти відповідати за своє (наше, комунальне), а не критикувати.

  українець,
  d381778
 8. Українець Вы правы на 100% Питати та відповідати!!!!

  Змій.,
  283be6f
 9. «У Александра Саинсуса появились два новых заместителя» — косинус и тангенс. Теперь дороги будут идеальными…

  Корректор,
  8e7140a
 10. Такої ШАРИ ЦСК і у вісні не бачить!

  Нестор-літописець,
  2c64a6d
 11. КАКОЙ ТАКОЙ ШАРЫ?

  CC,
  449362a
  • У»шары»объема нет…..а у мерзости вообще,как у медузы все растекаемо и поглощаемо оборотнями .

   Актив,
   98c3870
  • Відремонтуй дорогу власним коштом.

   Нестор-літописець,
   46afb4d
 12. Плиткой обложить или как в старину камнем дорогу!зачем асвальт)))как в кировограде или одессе камнем

  CC,
  3023d21

Добавить комментарий: