Хроники Александрии

Молодим лікарям — гідні умови

, 18.03.2013

На одній з найближчих сесій міської ради буде затверджена міська програма підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2013–2016 роки. Даний документ передбачає проведення заходів, спрямованих на підвищення престижу професії лікаря, що дозволить забезпечити заклади охорони здоров’я кваліфікованими медичними кадрами, у першу чергу — лікарями загальної практики сімейної медицини.

Укомплектованість лікарями семи медичних закладів, підпорядкованих управлінню охорони здоров’я міської ради, сьогодні становить 56,8%. Із 248 лікарів 101 — особи пенсійного та передпенсійного віку. Головна причина того, що молоді лікарі не затримуються в Олександрії — відсутність житла: у 2007 році житлом був забезпечений один лікар, у 2008 — три лікарі, у 2010 — один лікар. Між тим, у 2012 році в Олександрію прибуло 15 випускників вищих навчальних медичних закладів.

Заходи програми передбачають проведення конкурсного відбору дітей (у тому числі із соціальне незахищених сімей), які успішно оволодівають шкільними знаннями, для направлення їх на навчання до вищих медичних закладів; працевлаштування випускників, які навчались за кошти державного бюджету, в лікувально-профілактичні заклади та укомплектування робочих місць медпрацівників сучасним обладнанням. Для забезпечення житлом молодих спеціалістів планується щорічне придбання не менше двох квартир, а також створення гуртожитків для медпрацівників на базі лікувально-профілактичних закладів, які не використовуються за призначенням. Загалом реалізація програми обійдеться міському бюджету в 1 млн. 600 тис. грн. за чотири роки. Обсяги коштів, які пропонується залучати на виконання програми, будуть уточнюватись під час затвердження (внесення змін) місцевого бюджету на відповідний рік, виходячи із фінансових можливостей.

О. Маріїнська

Комментарии:

 1. Есть сомнения, что молодые доктора будут оставаться в Александрии, если им даже будет предоставляться общежитие на базе больниц. а ИНТЕРЕСНО КАКАЯ ЖЕ ЗАРПЛАТА ТЕПЕРЬ У МОЛОДЫХ ДОКТОРОВ БУДЕТ? Мо жет они и сами себе жилье снимать могут? Ну типа котеджа с обслугой!!!

  Житель ПОБЕДЫ,
  3c2cbeb
 2. 1300 грн. Конечно смогут котедж с обслугой содержать.

  смогут конечно,
  d36baf1
 3. ПОЗОР СТРАНЕ!! ОБИДНО ЗА МЕДИКОВ!!

  Житель ПОБЕДЫ,
  0110bd6
  • Это где ж Вы страну видите?

   Современник,
   dad11d4
  • Соромно лише за медиків? А за всіх інших? А за себе? А за недоколиханий Олександрійський лохторат, що постійно голосує за янучар? Современник правий не в країні живемо в банді!

   оригінал,
   af989d6
   • А чего ты молчал, когда кудря и Ставицкая боролись за квартиру которую за бюджетные деньги купили для медиков, а цапюк отдал прокурору, да все молчали, а если-бы всем миром стали на защиту интересов медиков такого произвола не было-бы.

    Я,
    98c3870
 4. Выделят деньги и купят на них квартиры. В этом сомневаться не приходиться. только из скажем 10 квартир 2 в лучшем случае выдатут врачам и то самые убогие на Октябрьском. а все остальные в черте города отдадут прокурорам, заместителям мэра. которые очень часто меняютя, начальникам милиции и т.д. Так что не нужно сюда докторам ехать. перспективы жилья -0. Заработка-0. Доиграются, что людям негде будет получить помощь врача.

  Брыхло,
  1ecfcfe
  • В городе уже орга низовано движение. Александрия против. Цапюка». И пойдем маршем на. Киев. Вот и посмотрим как отреагирует. Президент и его администрация.

   Я,
   98c3870
 5. Неужели Коваленко решился идти на Киев?

  колька,
  d40462e
  • Який Київ? Його місце там де він зараз і є (навіть не в лайні) -В ГУЗНІ!!!

   оригінал,
   9b6ce3b
 6. не жестковато ли с коваленко? хотя наверное он этого заслуживает!!!

  Житель ПОБЕДЫ,
  3a716e4

Добавить комментарий: