Хроники Александрии

Податки сплачуватимуть усі

, 16.03.2013

На останньому засіданні колегії Кіровоградської обласної державної адміністрації були підведені підсумки роботи місцевих рад за минулий рік. Про це повідомив міський голова С. Цапюк. За словами мера, Олександрії було вказано на недоліки: розмір середньої заробітної плати нижчий, ніж у цілому по області, крім того, податку на прибуток місто зібрало на 761 тисячу менше від запланованого. Останній факт обумовлений реорганізацією державних підприємств, внаслідок чого Олександрія недоотримала загалом 3 млн. 800 тис. грн., зауважив міський голова.

У поточному році міська влада планує посилити контроль за сплатою податку на землю і активізувати роботу з легалізації найманої праці разом із боротьбою проти виплати заробітної плати „у конвертах”. „Податки сплачуватимуть усі, ніхто не буде жити за рахунок бюджету”, — наголосив С. Цапюк. У якості одного з дієвих способів боротьби зі злісними неплатниками податків мер запропонував розклеїти на білбордах портрети боржників та керівників підприємств, які використовують незареєстровану найману працю — мовляв, нехай місто знає обличчя своїх „героїв”.

О. Маріїнська

Комментарии:

 1. «У поточному році міська влада планує посилити контроль за сплатою податку на землю і активізувати роботу з легалізації найманої праці разом із боротьбою проти виплати заробітної плати „у конвертах”» — интересно? на кого рассчитаны подобные заявления?

  «мер запропонував розклеїти на білбордах портрети боржників та керівників підприємств, які використовують незареєстровану найману працю — мовляв, нехай місто знає обличчя своїх „героїв”. — мэр отказывается от самопиара на биг-борд в пользу «неплательщиков»? не верю.

  интересно за чей счет мэр занимается ежемесячно самопиаром?

  kobresia,
  c177a1d
 2. В настоящее время все работодатели оформляют своих рабочих, путем оформления частной деятельности на самих рабочих. Интересно на сколько вырастит число частных предпринимателей и как быстро власть будет хвастаться что число ПП стремительно растет.

  албанец,
  0e0782a

Добавить комментарий: