Хроники Александрии

Плавання — обов’язковий предмет

, 11.03.2013

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник пропонує ввести вже з наступного навчального року обов’язковий предмет у загальноосвітніх навчальних закладах — плавання, повідомляється у центральних ЗМІ. На переконання міністра, це гостра необхідність, оскільки кількість дітей, які втонули у водоймах внаслідок нещасних випадків та невміння плавати, щороку зростає. Передбачається, що вести уроки плавання в школах будуть вчителі фізкультури на існуючій для цього базі — плавальних басейнах, а за їх відсутності — у природних водоймах (річках, ставках, озерах). Цікаво, як впливатиме оцінка з „обов’язкового предмета” — плавання на отримання випускником школи атестата?

О. Наріжний

Комментарии:

 1. Я считаю это очень хорошей инициативой. Он же не предлагает там казино открыть, или бордель возле школы построить. Плаванье — это здоровье! В здоровом теле — здоровый дух!

  Алён Винницкий,
  1cf86d3
 2. у басейнах — це зрозуміло, а ось у відкритих водоймищах?? хто перевірятиме їх санітарний стан? хто нестиме відповідальність? це ж не гра вам якась!

  Ганна Рак,
  1cf86d3
 3. Він займається бізнесом, а не думає про здоровя наших дітей! Жодної хорошої ініціативи цього чуднінького міністра не має, і бути не може! Де будуть плавати наші діти? У кращому випадку круглорічно у своїй ванній, бо, ні пляжів ні басейнів на жаль, уже немає. А про ініціативи — тільки одна чого варта — переходили на 12 річну освіту — дітей запхали до школи з 6 років, створили якусь програму, підручники, прорахували , як у Європі, закінчив школу у 18 років — або працюй. або учись. Що зробив чудо — міністр? Вернув до 11 років. Дурні зраділи!» Та й не помітили. як з мало — мальськи нормальної програми…. перейшли на нинішню. Діток у 6 років сьогодні така програми просто гробить. А наступного року така ж «суперова» вводиться на всю початкову та середню школу. Така, що скоро будемо радянській низько кланятись.Крім того, закінчить дитина школу в 16 -17 років, батьки бідні, вузи бюджетних місць мало дають, а працювати у цьому віці ніде. бо ніде і після 18. Так, що Табачнику і плавається гарно, і бізнесується на посаді міністра. а ви хваліть за ініціативи, та страждайте разом зі своїми дітьми! Думайте глибше!

  українець,
  7474fbb
 4. Це як в тому анекдоті:» А де Ви купаєтесь, куме? Та в ставку. А взимку? Та стільки тієї зими, куме?» Той недоколиханий міністр напевно і не знає, що коли купаються у відкритих водоймищах то, в цей час, у дітей канікули.(навіть у червні вже не має в закладах уроків). Візьміть хоча б наше місто(а це 100тис.) басейну немає, пляжів для дітей немає. Ці всі нововведення чи покращення просто піар і розрахований на дебілів типу альош вініцкіх.

  оригінал,
  b625d98
 5. Действительно тупость. Условий ноль, лишь бы чтото принять, для количества. Уже помню урок футбола вводили, может, урок бейсбола скоро введут и с битой в одной перчатке в школу ходить заставят.

  6-ть лет для школы рановато, дети еще не могут быть усидчивыми, не осознают требования, не понимают гигиены зрение, осанка.

  капитан,
  9aa19f6
  • оригінал та капитан — повністю з Вами згоден : від табічника користь тільки «старшому братньому народові» , де він отримує від Путіна державні нагороди ( а може ще й зарплату, чергові фсбешні звання …) за підрив усього українського і підйом російського !!! :(

   Chessный,
   e9cfe40
 6. согласен с капитаном, Chessным и оригиналом — табачник полный ДЕБИЛ

  ДДТ,
  76e9636
 7. Заканчивается ремонт бассейна. Всем школам составить график уроков плавания. Из городского бюджета проплатить. Как тут не вспомнить о пропозыции министра. Даже просматривая чью-то материальную выгоду — положительное в этом есть.

  Аноним,
  b4bb5ec

Добавить комментарий: