Хроники Александрии

Хто захистить Землю?

, 28.02.2013

Хочу нагадати всім (і сподіваюся на порозуміння), що Земля, планета життя і годувальниця усього живого, зазнала руйнівного втручання людського фактора. Люди завдали їй великих травм, вирвали, викачали всі органи. І тепер Земля — мертва і обезкровлена. Триває процес вимирання природи і самої планети. Унікальне творіння, яке було запрограмоване на вічне життя, зруйноване людиною. Дозволивши собі недозволене, так звана „людина” стала злодієм для Землі, згубила своє життя і життя усього живого, поставила під загрозу існування самої планети. А якби ми всі жили так, як треба, у гармонії з природою, ніколи не було б жодних проблем.

На Землі відбуваються зміни, свідками яких є всі ви, і закінчиться все трагічно. Мені (і, я думаю, багатьом з вас) спритні ділки нав’язали спосіб життя. Я ходив до школи, служив в армії, навчався в училищі, дивився телевізор, читав газети і думав, що це і є справжнє життя, що так повинно бути. А виявилося, все це — обман. Люди всі разом день і ніч грабували земні надра, літали, каталися, варили, травили, пили алкоголь, палили, наркоманили і веселилися. Судячи з твоїх вчинків, хто ти є? Уся наука спрямована на руйнацію Землі і Всесвіту. Побудували ракети, літають на інші планети, катаються — яке божевілля! А захисників нашої планети немає. Нагадую: вседозволеність — це божевілля. Ти і все на цій Землі запрограмоване на вічність, і змін бути не може, у разі відступу від правил ти приречений. Все має бути так, як повинно. Створи свою планету і живи там, як заманеться.

І. В. Комар

Комментарии:

 1. Автору срочно к психоаналитику.

  житель,
  b4bb5ec
 2. БЕНЗИНОВАЯ ПЕТЛЯ УКРАИНЫ
  http://www.youtube.com/watch?v=vKqrgzQiAKM

  Ответы на вопросы,
  bca80fb
 3. «Все має бути так, як повинно». Ну тут навряд чи й посперечаєшся. Тільки от як? Назад в печери? Думаю цей Комар багато знає, але чомусь в статті про це ні слова. Проблеми емоційно визначив, а, що нам, неукам, робити не сказав. Ну правда запропонував створити свою планету, але ж знову, як, так і не сказав.

  оригінал,
  cc023d3

Добавить комментарий: