Хроники Александрии

Кухарі стали бюджетниками

, 27.02.2013

Рішенням виконавчого комітету міської ради додаткові посади кухарів та підсобних працівників були введені до штатних розписів окремих загальноосвітніх навчальних закладів — із 7 лютого до 21 червня 2013 року. Рішення було прийняте на підставі клопотання управління освіти, молоді та спорту міської ради про необхідність уведення додаткових посад.

Усього затверджено 23,75 ставки кухарів (7 — у колегіумі, 3,5 — в ОНВК №17, по 2 — у гімназії ім. Т. Шевченка, ЛІТІ та НВК №19, по 1 — у ЗНЗ №№ 2,6, 9,10,15 та Мартоіванівському НВК; 0,5 ставки — у ЗНЗ № 16 та 0,75 ставки — у ЗНЗ №8) і 4 посади підсобних працівників, розділених на частини ставок між 4-ма школами. Фінансуватися ці посади будуть з міського бюджету — за рахунок загального обсягу видатків управління сім’ї, молоді та спорту.

„Необхідність прийняття даного рішення обумовлена відміною батьківських внесків у школах і виявленням фактів, коли кошти, сплачені батьками на харчування дітей, використовувалися для оплати праці кухарів. Однак у нас є можливість утримувати кухарів за бюджетні кошти”, — прокоментував ситуацію міський голова С. Цапюк.

О. Маріїнська

Комментарии:

  1. Однак у нас є можливість утримувати кухарів за бюджетні кошти”, — прокоментував ситуацію міський голова С. Цапюк.
    І тут же: 4 посади підсобних працівників, розділених на частини ставок між 4-ма школами. А що, не можна в кожну школу? А там люди потрібні.

    Маричка,
    282dcea

Добавить комментарий: