Хроники Александрии

Зробити добру дорогу

, 25.02.2013

зробити добру дорогу в Олександрії

Шановні автомобілісти міста Олександрія — автолюбителі і перевізники. Після того, як вибори скінчилися, стимул для подальшого ремонтування дороги відповідними органами набагато знизився, тому моя впевненість у належному та своєчасному ремонтуванні доріг держорганами на даний момент відсутня. Фрази ж відповідальних органів типу: „Ми вам говоримо приходьте завтра, а ви весь час сьогодні приходите” — трішки вже піднадоїли…

Отже, виникає питання, яким чином нам відчувати впевненість у завтрашньому дні стосовно стану наших доріг?

Можливо багато варіантів вирішення цього питання, але на мою думку, найшвидший та найменш проблематичний шлях, це трішки обійти „бюрократичну машину”, та власними силами та коштами спробувати відремонтувати найбільш проблемні ділянки доріг міста Олександрії.

Наприклад, якщо звернути увагу на автомобільну магістраль по вулиці Шевченко-Енгельса, то зрозуміти що це саме магістраль, а не забута сільська вулиця, можливо тільки якщо живеш у цьому місті, і знаєш ці вулиці.

Хто за — приєднуймось!!!

Ідеї і попозиції або свої контакти залишайте у коментарях.

олександрієць Володимир Попович
Щиро ваш, олександрієць Володимир Попович
dobradoroga@ukr.net

Комментарии:

 1. Этот почтовый адрес не работает. Письмо возвращается не доставленным. Оставьте корректный адрес, а еще лучше — телефон. Есть интерес пообщаться

  O6OpOTeHb,
  720d3a9
 2. Пошта dobradoroga@ukr.net вже працює. Пишіть.

  Добра Дорога,
  5368bfe
 3. Яка дурість! Держава дере на дороги 2грн(з преси) з літра пального. Може поцікавитись куди вони діваються? Це по- перше. По- друге. З кожної гривні, виділеної на дороги до останніх доходить 20 копійок (Факти-тиждень за 24лютого). Кому скинутись на будиночок чи авто(?),га Володимир Попович?

  М,
  5db8d9c
  • наш земляк давал информацию сколько власть ворует у нас на ремонте ддорог а теперь он дружит с цапюком и вместе с журой гребут деньги за вывоз мусора и еще мартыненко с дычко свою линию ставят оббирают народ а денежки в карманчик ……..давай.картина маслом .бендер отдыхает.

   добрыня,
   99c510d
 4. ипотом тебя же цапюк и отъимеет за то что не законно сделал дорогу!!!

  пиля,
  8c744fb
  • сделать новую дорогу, и отремонтировать старую — это две разные вещи.

   Добра Дорога,
   5368bfe
 5. Коли ти працюєш в дурдомі давно то тебе давно вже нічого не дивує. Ну можливо коли хтось назвався Наполеоном, а виявилось , що він не полководець , а торт. Так і тут. Сплачуємо всі податки влада їх вважає своїм общаком і успішно розкрадає збагачуючи себе і членів своїх родин. Якби племя було громадою, то воно б обєдналося та викинуло з влади тих, що їх обкрадають. Племя ж створює різні фонди порятунку то медицини, то освіти, то культури, тощо Тепер нам пропонують обєднатись в фонд типу порятунку доріг. Слід мати на увазі, що всі фонди створюються з метою не забути і про себе засновника фонду(розкрасти). Давно був фонд «Лікарня майбутнього»? Так от оці всі поповичі не тільки хочуть щось мати з фонду, а думаю спеціально продукуються владою з метою відволікання людей від їх злочинів проти народу та перешкоджати обєднанню людей в боротьбі проти влади. Здавалось ми вже на самому дні, а це племя примудряється ще кудись падати обєднуючись в імітаційні фонди. Хоча в нас на Україні полів достатньо, але я вже й не знаю чи вистачить на всіх дурнів, що як Буратіно хочуть щось виростити із 5-ти сольде. У фонд придурків не пробували обєднатись?

  оригінал,
  cb5d4db
  • Оригінал, запропонуйте інший варіант вирішення проблеми доріг. (Будь-яка влада краде гроші, навіть та, яка прийде на заміну попередньої).

   Володимир,
   f45fbde
   • Рецепт один-зміна влади вже зрозуміло, що з реальним втіленням гасла «Бандитам-тюрми». А якщо? А коли? А буде красти? А будь-яка? Знову НЕГАЙНО той же рецепт. Треті прийдуть красти вже боятимуться. Інших рецептів, як садити злодія за злодійство до тюрьми ще ніхто не придумав.

    оригінал,
    cb5d4db
    • Чи вірно я розумію Вашу думку, шановний? Якщо, для прикладу, в гуртожитку не працює сортир, а влада не ремонтує ніц, мовляв немає коштів… мешканці мають, порсаючись щоденно в лайні, боротися задля зміни такої влади на кращу. Так би мовити ітерація за ітерацією виховуючи таку владу, яка в решті решт полагодить сортир і відмиє мешканців гуртожитку.

     обьіватель,
     4a2fadb
     • Для ремонту сортирів існують спеціалісти. Називаються-сантехніками. А влада потрібна така, щоб не крала кошти, бо їх потім не вистачає на все і на ремонт галюна. Хоть це зрозуміло? Чи будем, як дві паралельні не пересікатись. Здали кошти і забули. А потім вже все виключно самі і за свої бабки. А то бонус владі від лохів.

      оригінал,

      cb5d4db
    • Ххе-хехе-хе
     Оригінал, Вас щойно зробили…хха-хехе-гага.
     Ваші аргументи не варті й сольдо.
     «Тепер нам пропонують обєднатись в фонд типу порятунку доріг» — така пропозиція вже лунала від мера, минулого року.
     До речі, хороша пропозиція.
     Але — нічим позитивним не закінчилася.
     Автор даного блоґу, наскільки я розумію, пропонує робити дороги, оминаючи владні структури — робити дороги самим.
     Дещо схожі громадські ініціативи були у Північній Америці двісті років тому.
     Посмійтеся тепер з американських доріг.

     jelsamino,
     a5cc612
     • А може варто посміятись з себе, що живем, як 200 років назад. Чи 200 років тому хтось будував Межигіря, Сухолуччя, вертолітні площадки та й начебто дороги. Тільки от майже все розкрадається. В Північній Америці тоже тотально все розкрадали? І спільнота не спиняла крадіжки, а будувала сама дороги і мовчки спостерігала за ворами. Ось приблизно таке Ххе-хехе-хехе.

      оригінал,

      cb5d4db
    • Ну яка ж «влада» буде садити сама себе? Цікаво, що це за рецепт такий коли влада сама себе садить…

     Володимир,
     f45fbde
     • Неуважно рецепт прочитав. Тільки вкрав народ повинен відразу реагувати. Зараз більше нема кому.

      оригінал,

      cb5d4db
 6. ушли от темы, нука по теме базарим

  пиля,
  8c744fb
 7. Дайте товарищу лопату и вперёд и с песней! Назвался груздём — полезай в кузов.

  Директор автобазы,
  bb50be2
  • Однієї лопати буде замало. А щебінка, а асфальт, а каток? З лопати і ремонт таким буде, як зараз роблять. А часи вже не ті, коли КРаЗ асфальту коштував бутильок самогону+ півкіло сала+ пів-буханця хліба. Где деньги, Зин?

   М,
   0f9d648
 8. Завтра какой-то идейный предложит самим говно из канализации выгребать.

  Директор автобазы,
  bb50be2
  • Ну если в гавне будет вся улица, то все возможно…

   Добра Дорога,
   5368bfe
 9. Оригинал, всегда ищу под статьями Ваши комментарии. Выражаю Вам своё восхищение и уважение. Приятно послушать умного человека. Всегда по теме и аргументировано. Наши мнения совпадают по всем вопросам.

  ника,
  4127d88
 10. Идея, конечно, хорошая. Но насколько это правомерно в нашем государстве?.. Как посмотрят на это городские власти, если кто-то ткнет носом в действительные и плохорешаемые проблемы?…
  В принципе можно было бы и «пожертвовать», но где уверенность в том, что средства пойдут в нужное русло. Тут либо самому брать лопату и тачку со щебнем (что как то и делал у себя под домом), либо как то жестко контролировать поток вливаний. Как автор темы предлагает демонстрировать финансовую прозрачность?

  Василий,
  b865f7f
  • Мне кажется сделать прозрачным отчет, в наше время не так уж и сложно (конечно если это не государственная структура)

   Добра Дорога,
   5368bfe
 11. Та ні , Василий, потрібно ЖОРСТОКО контролювати кошти які з нас стягують у вигляді податків. Чи ти пропонуєш надходження з податків просто дарувати владі, а потім знову за свої кошти все робити? Держава тоді нахрєна?

  оригінал,
  1806547
  • Цікаво, а як швидше відремонтувати дорогу, жорстким контролем та заслуховуванням звітів куди йдуть кошти, чи СПРОБУВАТИ самим трохи поліпшити дорожнє покриття.

   Добра Дорога,
   5368bfe
   • Как? Есть навыки по укладке асфальта? Или бабла дофига?

    Директор автобазы,
    026c3b7
    • Есть желание отремонтировать дорогу….

     Добра Дорога,
     5368bfe
    • Директору

     Неуважаемый, какого буя вы своим свинным рылом здесь?
     Человек хочет сделать доброе дело. Так еще и критиковать его за это?! Мля, ну народ!
     Где-нить в послевоенной Германии люди так и делали — за свой счет восстанавливали инфраструктуру, не дожидаясь помощи гос-ва…

     И по теме. Готов поучавствовать, несмотря на то, что сам нахожусь в Киеве.

     ingwar,
     9a493fb
  • На даний момент немає механізму жорсткого контролю податків. ( Верховна Рада затверджує уряд, який звітує тій же Верховній Раді). Цікаво, яким чином контролювати?

   Добра Дорога,
   5368bfe
   • Дороги — это общественное благо, а не частный продукт. Созданием общественных благ занимается исключительно государство — они не продаются и являются достоянием всех. Есть ли у авторов проекта деньги — нет и не появятся, рыночная идеология называет такое поведение предпринимателя иррациональным. Есть ли деньги у власти на ремонт дорог — нет, если бы они были, дороги бы ремонтировались и обслуживались целый год, откаты ведь никто не отменял. Можно ли контролировать расходование средств, да можно, но не языком в интернете. Этим должна заниматься общественность, привлекая экспертов в сфере ремонта дорог. Но все это не причины, а следствия. Причины — уничтоженное произвоство и коррумпированная система

    forsage,
    25016b7
    • На цей раз повністю згоден. Тільки до причин я добавив би також повністю зруйнувану правоохоронну і судову систему. А відповідно у фактичну відсутність цих інститутів держави чого б не красти, чого б не відкатувать до 60%. Дійсно можна здійснювати громадський контроль, далі що? Ну всім відомо і про вишки Бойка, і Нівелу, і малину за 600грн./кг…

     Аноним,
     3cfd842
 12. Ну раз желание есть, то это много значит.

  Мой прадед говорит:

  — Имею желание купить дом, но не имею возможности. Имею возможность купить козу, но не имею желания.

  Так выпьем! За то, чтобы наши желания всегда совпадали с нашими возможностями!

  Директор автобазы,
  026c3b7
  • Полностью с Вами согласен! )

   Добра Дорога,
   5368bfe
  • ребята я так рад что вы любите сказки только в нашей песочнице даже песок вывезли посыпать не существующий гололед там есть кому подписывать не выполненые акты выполненых робот а вы оригинальничайте трольте им наплевать посмотри сколько прочитало ваши умные мысли и сделайте выводы.

   албанец,
   45a8726
   • Можливо те, що хоч тут можна прочитати альтернативну думку, а не «правильну» від влади і то вже добре. Бо всякий розчин не відразу стає колоїдним, для цього потрібно до води підсипати той чи інший продукт. Так-що нам залишається сподіватись, що це все ж не Сізіфова праця.

    оригінал,
    f33f2e2

Добавить комментарий: