Хроники Александрии

Трєзвость і Культура понад усе. Група ТіК дає концерт в Олександрії!

, 18.03.2008

Вже дуже скоро Олександрію привітає Трєзвость и Культура! Агітація за здоровий спосіб життя, що втілилася свого часу у назву однойменного радянського журналу тепер «прописалася» у назві молодого, але вже добре відомого музичного колективу ТіК.

Хлопці з ТіК наразі здійснюють Всеукраїнський концертний тур «Байки про оленів», мандруючи обласними центрами України. З першого дня презентації першої пісні гурту (пригадуєте, як перед новим, дві тисячі сьомим роком до олександрійського радіопростору прискакали Олені?), Радіо МАЯК і музиканти з ТіК стали добрими друзями, завдяки чому тепер Олександрія перебирає на себе функції обласного центру, хай поки що в плані культури (і тверезості, сподіваємось, теж).

Отже, олександрійці, жителі району і кіровоградці — 5 квітня у Міському Центрі Культури і Дозвілля Світлопільський о вісімнадцятій годині на вас чекають музиканти групи ТіК. Все те, що було нам до вподоби в радіо- і телеефірах — Апрєль, Вчителька, Прощавайте дівчата і, звісно, Олені, тепер лунатиме зі сцени.

До речі, щодо нової пісні Прощайте дівчата — на зйомках кліпу режисер примусив музикантів групи, окрім лідера ТіКу Віктора Бронюка, поголитися, що називається в народі, «налисо». Звичайно, дубль був лише один, зате тепер можна буде вживу оцінити, як воно, коли «мистецтво потребує жертв».

Всеукраїнське турне групи ТіК вже прокотилося такими містами, як Вінниця, Київ, Трускавець, Луцьк, Ужгород, Чернівці (всього вже «відкатали» більше десяти міст). У Львові музиканти відпрацювали аж два концерти, а перед тим артистів добре встигли «помучити» наші колеги аж з семи львівських радіостанцій.

Нам залишається тепер слідкувати за новими подробицями турне в ефірі Радіо МАЯК і чекати на приїзд ТіК до Олександрії. Для всіх бажаючих запастись квитками порада — звертайтесь до кас «Світлополки». Докладніше довідатись можна за телефонами 4-55-69 і 4-00-88.

Альона Шульгіна

Комментарии:

 1. я в шоці!!!
  оце засада! Вже сьогодні йду за тікетами… ото буде свято :))

  Kakhaber,
  6d840ae
 2. Продам гитару, как на фотке :)))

  PIL,
  6650ad9
 3. Это просто анус…

  Бандерлогин-Бочковский,
  40c7744
 4. PIL Почем? Дай мыло…

  MEDVED,
  c6c1a52
 5. MEDVED — в личку в форуме пиши.

  PIL,
  6650ad9
 6. Они к нам в ЗП приезжают!!
  У нас билет 150 грн. Правда это в довольно солидном и дорогом заведении будет. А у Вас дешевле?

  ЗапорожецЪ,
  d887502
 7. У нас до 75грн стоят билеты

  farik,
  d965feb
 8. Для того чтобы ктото пошол эту фигню (ТіК) слушать надо билеты бесплатно раздавать.

  Аноним,
  44cf45b
 9. Я люблю вашего клавишника ###

  Екатерина,
  ee8d42c

Добавить комментарий: