Хроники Александрии

Нові ставки ринкових послуг

, 17.03.2008

Виконавчий комітет звернувся до міської ради з пропозицією затвердити нові тарифи на послуги, що надає КП «Олександрійський центральний ринок». Згідно з ними, плата за торгове місце (так зване «містове») зросте на 75 копійок і становитиме 2 грн. 25 коп. на день, а плата за 1 кв. м. торгової площі збільшиться на 6 грн.

За словами голови комітету економіки міської ради О. Купченка, цей вид місцевих зборів залишався незмінним з 1998 року, за цей час у декілька разів зросли ціни на енергоносії, ПММ, продукти харчування, збільшився розмір мінімальної зарплати, а загальний рівень інфляції сягнув 200%. Крім того, вдатися до непопулярного заходу владу спонукають завдання щодо збільшення надходжень до міського бюджету від ринкового збору на 60%.

На думку голови планово-бюджетної комісії С.Гриценка, нововведення може боляче вдарити по підприємцях, які торгують на Центральному ринку, і деякі з них будуть змушені припинити бізнес. Проте стало відомо, що адміністрацією ринку зібрано вже 575 підписів підприємців на підтримку підняття ставок ринкових послуг. Залишається невизначеною ситуація з вулицями, де ринковий збір справляє КП «Жигулі» — тут тарифи поки що не переглядались.

О. Маріїнська

Комментарии:

 1. На какие именно услуги у КП Жигули поднимутся цены?
  Поставить палатку в зависимости от места надо дать 250-800 грн.
  Въехать в железный коробок как на Айсберге за 800-1000 у.е.
  Взять в аренду метр и торговать в грязи стоит 70 грн.
  Какие предприниматели добровольно подпишутся за повышение таких услуг?

  Базар,
  4dc067f

Добавить комментарий: