Хроники Александрии

Мета пересувних причепів-кіосків — запобігання підвищенню цін на продукти

, 15.03.2008

З метою сприяння стабілізації цін на продукти та запобігання їх необгрунтованому підвищенню, виконком доручив комітету економіки проводити роботу щодо насичення продовольчого ринку товарами місцевих виробників та посилити контроль за ціновою ситуацією в місті.

Крім того, комітет економіки уповноважений надавати тимчасові погодження-дозволи на розміщення в Олександрії пересувних причепів-кіосків — за умови погодження зі спеціальними службами і тільки в спеціально визначених та затверджених виконкомом місцях. Поки що дислокація можливого розміщення пересувних кіосків включає пр. Леніна (№№ 5, 7, 67, 68, 98, 100а, 111, 134, 136), пл. Кірова, 5, вул. 6 Грудня, 143, вул. Семашка, 46, вул. Фрунзе (біля автостанції), вул. Героїв Сталінграда, 31 та перехрестя вулиць Червоноармійської — Лібкнехта, Червонокозачої — Калініна та Діброви — пр. Леніна, 62.

Пріоритет у виділенні місць для розміщення тимчасової торгівлі буде надаватись у першу чергу місцевим товаровиробникам, яким комітет економіки також повинен сприяти у наданні торгових місць та створенні сприятливих умов для роботи. От тільки чи вдасться таким чином запобігти підвищенню цін на продукти? Питання, як кажуть, риторичне…

О. Маріїнська

Комментарии:

  1. Прям смеяться охота! Как красиво «стелят» (З метою сприяння стабілізації цін на продукти та запобігання їх необгрунтованому підвищенню, виконком доручив комітету економіки проводити роботу щодо насичення продовольчого ринку товарами місцевих виробників та посилити контроль за ціновою ситуацією в місті.) Хотелось бы посмотреть в глаза тому, кто такими красивыми фразами прикрывает получение откатов за земельные участки. Желающих тохоть отбавляй, а количество мест строго ограничено!
    да, и чё за бред — цены они удерживать собрались. есть огромные сомнения, что хозяева этих передвижных киосков, не мечтают о суперприбылях, а планируют удерживать цены (и это при том что откаты+предвижные киоски+оборудование и т. д. вобщем вложения не детские и отбивать их как-тонеобходимо)

    Николай,
    32d6714

Добавить комментарий: