Хроники Александрии

Олександрія — Динамо-2 1-0

, 25.04.2007

Після двох поразок, олександрійці в домашньому матчі приймали другу команду віцечемпіонів України. Генадій Литовченко не привіз до Олександрії зіркових гравців основи, так як в цей день дублери основної команди грали з дублерами Ворскли. Молодь, розбавлена досвідченим Ревою, та вже поміченими в основі Динамо — Допілкою, Милько, Олійником, відверто програла фізично більш досвідченим і старшим гравцям «Олександрії».

В стартовому складі господарів, вперше в цьому році з’явився Кундель, і не просто відіграв весь матч, а став разом з Радевичем і Мельником одними з кращих на полі. Саме після результативної передачі Максима, Олег Мельник зумів забити єдиний гол в цій зустрічі.

На прес-конференції після матчу Віктор Богатир висловив задоволення діями своїх гравців, але також наголосив що команда допускає немало помилок в обороні, і реалізацію гольових моментів теж потрібно «підтягнути». Також головний тренер подякував фан-сектору за підтримку, відмітив що фанатів стає все більше і підтримка більш відчутна.


Фанати ПФК Олександрія відзначили історичну подіюКапітан змагається за мяч. ПФК Олександрія - Динамо2 КиївЗбивають Азарова. ПФК Олександрія - Динамо2 КиївУдар Мельника по воротам суперника. ПФК Олександрія - Динамо2 КиївНебезпека біля воріт Овсієнко. ПФК Олександрія - Динамо-2 КиївТрибуни КСК Ніка. ПФК Олександрія - Динамо2Казанюк подає кутовий. ПФК Олександрія - Динамо-2Рева рятує власні ворота. ПФК ОлександріяПресконференція. ПФК Олександрія - Динамо-2

Наступний календарний тур Олександрія пропускає (матч з Борисфеном), тому гравці отримали три дні відпустки. Черговий поєдинок на полі КСК «Ніка» відбудеться 2 травня з ФК Львів.

Errors: http://alnet.com.ua/u/report/210407/1.jpg is not accessible or supported filetype.http://alnet.com.ua/u/report/210407/2.jpg is not accessible or supported filetype.http://alnet.com.ua/u/report/210407/3.jpg is not accessible or supported filetype.http://alnet.com.ua/u/report/210407/4.jpg is not accessible or supported filetype.http://alnet.com.ua/u/report/210407/5.jpg is not accessible or supported filetype.http://alnet.com.ua/u/report/210407/6.jpg is not accessible or supported filetype.http://alnet.com.ua/u/report/210407/7.jpg is not accessible or supported filetype.http://alnet.com.ua/u/report/210407/8.jpg is not accessible or supported filetype.http://alnet.com.ua/u/report/210407/9.jpg is not accessible or supported filetype.

Комментарии:

 1. а че 2мая игра?по идее должен быть 7мая.

  Коля(Знаменка),
  5fba555
 2. 2_Коля дивись тут
  http://pfl.com.ua/1.php?r=calendar

  Kaha,
  6d840ae
 3. Интересно, а в каком помещении проходила пресс-конференция? Смотрю на «обои» — пригодился логотипчик, что мы когда то рисовали. :)

  rEd,
  638fc41
 4. Там, на стадионе, где и постоянно проводится пресуха!
  Фанаты молодцы!!! : )))))))))

  Пэля,
  072100c
 5. rEd, и не только там его использовали! и на автобусе, и на плакатах на стадионе…вобщем спасибо тебе за лого!!! :-) администрация наверное спасибо сказать забыла…?

  M@X,
  21be8ba
 6. А какое лого?

  Пэля,
  a4dfffa
 7. В логотипе с алнета есть косяки, по которым его легко опознать.. Еще он был замечен на ua-football.com и других крупных сайтах… ну и на оф. сайте ПФК тоже :) для этого вобщем-то лого и было выложено, значит не зря делалось. M@X, твое «спасибо» первое :))
  Пэля: ссылка на 4 сообщения выше.

  rayvenn,
  5a3afd6

Добавить комментарий: