Хроники Александрии

Дитячий центр «Джерело життя»

, 12.04.2007

Як відомо діти — це наше майбутнє. І для того, щоб майбутнє було щасливим дітям потрібні батьки. Для дітей які з тих чи інших причин залишилися без батьків в Олександрії було створено дитячий центр «Джерело життя», що розташований на мк Перемога. Його було за підтримки міськвиконкому і зокрема Юрія Яковлева, 10 жовтня 2001 року з метою — виховання безпритульних дітей.

На сьогоднішній день у цьому дитячому центрі виховується понад 30 дітей. В Джерелі є все, як заведено — кімнати для занять, медичний пункт, спортивний зал та ігровий майданчик. Підготовка до школи для молодших дітей проводяться безпосередньо в центрі, старші ходять на заняття до 13 школи. Небагато чисельна фінансова підтримка надходить лише з боку декількох меценатів та співчуваючих.

З початку цього року Олександрійський відділ МВС по боротьбі з організованою злочинністю взяв шефство над Дитячим центром «Джерело життя.

Співробітники відділу допомагають дітям харчами, одягом, по мірі своїх можливостей. Нещодавно там трапився невеличкий, але неприємний інцидент — вийшла з ладу єдина, вже старенька пральна машинка. Здається нічого страшного, але як без неї? Випрати вручну одяг та білизну — діло не легке. Рішення прийшло несподівано: офіцери за власний кошт придбали для центру нову, сучасну автоматичну пральну машину.

Боротьба зі злочинністю може існувати і у такій формі — адже злочинність — це байдужість до майбутнього своєї країни, до власних дітей.

Комментарии:

 1. Правильным делом люди занимаются….

  rabiNOvich,
  5b71d38
 2. Вот сайт этого центра.
  Можно посмотреть фото )

  Вадим,
  c6c1a52

Добавить комментарий: