Хроники Александрии

Ціна питання — вибори

, 12.04.2007

Блок Юлії Тимошенко розпочав підготовку до виборів у Верховну Раду України. Адже, згідно з Указом Президента, вибори відбудуться 27 травня, дане рішення не має зворотної сили, і подання до Конституційного суду не спиняє його дії. Вже формуються обласні, міські та районні штаби, набирає обертів виборча кампанія.

Ситуацію в країні, а також завдання, які ставляться перед партійною організацією ВО «Батьківщина», обговорили в суботу 7 квітня делегати 12 обласної конференції Кіровоградської організації партії ВО «Батьківщина». На якій були присутні і депутати Верховної ради України від БЮТ — Валерій Кальченко, Валентин Зубов, Ольга Боднар. Делегатами від Олександрійщини були депутат обласної ради Віталій Журавльов, голова міської партійної організації ВО «Батьківщина», голова депутатської фракції БЮТ в Олександрійській міській раді Сергій Журавльов, голова районної партійної організації ВО «Батьківщина» Євген Варченко.

Загалом йшлось про те, що внаслідок непрофесійного управління державою антикризовою коаліцією, Україна доведена до політичної та соціально-економічної кризи, якої не знала національна історія за весь період незалежності. Хаос в управлінні, різке зубожіння більшості громадян, продовження непрозорої передачі національного багатства на користь олігархів, наростання тіньової економіки, зростання корупції та злочинності стали характерними рисами суспільного життя в державі.

Внаслідок непродуманої і незбалансованої політичної реформи виник глибокий конфлікт у різних гілках влади, розв’язати який переговорами — неможливо. Таким чином, рішучі дії Президента щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради, та наведення Конституційного ладу в державі, діяльність Політради партії ВО «Батьківщина» і її лідера Юлії Тимошенко, що спрямовані на подолання кризових явищ, були одноголосно підтримані делегатами обласної партійної конференції.

Свою думку на ситуацію в країні висловили і депутати ВР. Зокрема Валентин Зубов зазначив: «Указ Президента зупинив тріумфальну ходу коаліції за 3 секунди від перемоги. На вівторок, 3 квітня, коаліція вже би мала 304 голоси, а це значить, що були би прийняті зміни до Конституції. Як наслідок — імпічмент Президенту, та його вибори у стінах Верховної Ради». Коментуючи ситуацію щодо депутатів БЮТ, які перейшли на бік коаліції, і, таким чином, збільшили її ряди, Валентин Сергійович відповів: «Тиск на депутатів при формуванні коаліційної більшості був шалений, щоб його витримати необхідно було мати сталеву витримку. На сьогодні ми вже зробили з цього висновки, адже тільки в бою можна перевірити команду».

«Щодо виборів, то вже зараз необхідно серйозно підійти до них і працювати на результат — інакше країна буде знищена», — підсумував Зубов.

Ольга Боднар зазначила: «Перевибори — це абсолютно демократична процедура, яка практикується в багатьох країнах світу. Указ Президента є легітимним. Але необхідно врахувати, що ці вибори припали на 27 травня, а в цей день українці святкують Трійцю, внаслідок чого активність виборців може бути низькою. Тому всім слід усвідомити, що подальша доля Держави залежить від голосу кожного громадянина України».

Валерій Кальченко, в свою чергу, підкреслив: «Ми не починаємо вибори, вибори вже йдуть».

І як стало відомо, Блок Юлії Тимошенко не буде брати участь у створенні мега блоку. На дострокові вибори БЮТ і «Наша Україна» підуть паралельно, окремими списками.

Прес-служба БЮТ в Олександрії

Комментарии:

Добавить комментарий: