Хроники Александрии

Міжнародний день театру

, 29.03.2007

27 березня для когось просто чергова дата, але для театралів сьогодні справжнє свято. За свою понад двохтисячорічну історію цей вид мистецтва не втратив своєї популярності.

Міжнародний день театру був встановлений в 1961 році IX(9) конгресом Міжнародного інституту театру. Діяльність організації, згідно її статуту повинна бути направлена на «зміцнення миру і дружби між народами, на розширення творчої співпраці всіх діячів миру». Членом Міжнародного Інституту Театру Радянський Союз став ще в 1959 році.

Міжнародний день театру відзначається 27 березня . Це не просто професійне свято майстрів сцени, це свято мільйонів глядачів. В Москві, наприклад, в березні кожного року, відбувається головна подія цих днів — фестиваль «Золота маска». Він триває майже місяць, і за цей час москвичі побачать кращі спектаклі з різних міст Росії, а також московські постановки. Вінцем марафону стає традиційне вручення премій «Золота маска».

В Олександрії це свято також не пройде непоміченим. По перше як майбутні працівники культури й мистецтв відзначили це свято студенти училища культури, провівши капустник присвячений цій даті. А по друге подарунок шанувальникам класичної української вистави робить в цей час народний аматорський театр Юрія Дзбановського, постановкою за п’єсою Івана Карпенка Карого «Сто тисяч».

Так що зі святом вас, шановні прихильники театрального мистецтва, аматори та професіонали. Нехай ваша муза ніколи вас не покине.

Комментарии:

 1. В кульке студенты маладцы! Присутствовал, получил заряд позитива, посмеялся от души. Респект.

  Domkrat,
  5b71d38
 2. Пасип за позитифную рецензию! Старались:)
  Попозже планируем выкладывать видео, если Рэд подсобит;)и обстоятельства позволят

  DarkBee,
  c6c1a52
 3. Видео выкладывайте! И фотки тоже.. а то чистый текст никакой «заряд позитива» не передает :)

  rayvenn,
  5a3afd6
 4. to rayvenn: Дело в том, что поскольку мы ТЕЛЕканал, то текст пишеццо под видеоряд,да и новость то не я выкладываю, а тов. админ… Скажет фотки — будут фотки…:)

  DarkBee,
  c6c1a52
 5. У мну есть децл фоток и трохи видео, если админ даст добро то могу заделится.

  Domkrat,
  5b71d38
 6. 2Domkrat: админ хотя бы раз был против? небыло такого никогда ;)

  rEd,
  638fc41
 7. Ага, тока вас админов попробуй поймать, а на 14-й как-то влом шагать :) да и в аське гражданин админ в последнее время замечен небыл :)

  Domkrat,
  6d840ae

Добавить комментарий: