Хроники Александрии

День культпрацівника

, 29.03.2007

Зазвичай коли люди відпочивають культпрацівники працюють. За все своє життя вони бачать чимало творчих колективів, номерів та виступів, але все це вони спостерігають зі сторони куліс. І ось, і на їх вулиці настало свято.

Святкування Всеукраїнського дня працівника культури та аматорів театрального мистецтва, який офіційно святкується 23 березня пройшло в Олександрії 21 березня в одному з міських кафе.

Вогник, з поетичною назвою «Вишита мелодія душі», підготований силами колективу РБК, став подарунком для працівників клубних та бібліотечних закладів Олександрійського району. Загалом у переповненій залі зібралися близько 171 працівника культури, з 32 бібліотек та 37 клубних закладів.

Представники колективів з Нової Праги, Михайлівки, Протопопівки, Червоної Кам’янки, Косівки, Попельнастого та ще багатьох сіл мали, нарешті, змогу побачити свою працю зі сторони. Як перед будь яким святом в залі була пожвавлена та легка атмосфера, сповнена очікуванням приємних сюрпризів. І сюрпризів виявилося вдосталь. Все було, звичайно ж, на вищому рівні — з козаками, клоунами, піснями та вітаннями. Першим слово для привітання отримав заступник голови районної ради Сергій Анатолійович Кузьменко. Багато теплих слів подяки було сказано і головами сільських рад, і керівниками будинків культури за працю у ці нелегкі для культури часи.

Але, звісно, окрім театралізованої програми головними були приємні враження та емоції отримані гостями. І начебто такі традиційні та звичні виступи та жарти клоунів тонули у бурі глядацьких оплесків, адже це так надзвичайно приємно, коли свято влаштовано спеціально для тебе!

ТРК «Контакт» вітає усіх працівників культури з вашим професійним святом, і бажаємо вам надійної фінансової підтримки та нескінченного натхнення!

Комментарии:

Добавить комментарий: