Хроники Александрии

Інтернет центр провів шевченківські дні

, 20.03.2007

Сучасний світ вже важко уявити без комп’ютера. Комп’ютеризація населення йде семимильними кроками, і використання Інтернету вже давно не є привілегією еліти. Ну а що стосується дітей то їм набагато легше вправлятися з комп’ютером, ніж дорослим, але зазвичай використовують вони його більше для розваг, аніж для навчання.

Як же дати зрозуміти дитині, що комп’ютер та Інтернет — це дійсно досконалий інструмент для освіти та самопідготовки?

Поєднання високих технологій в корисних цілях ми змогли побачити побувавши у дитячий бібліотеці імені Юрія Гагаріна на незвичайному уроці української літератури. З 6го березня там почалися шевченківські дні, присвячені Дню народження Тараса Шевченка. Просто уроком це вже важко назвати, тому назва віртуальна подорож повніше відображає сутність цього заходу. Віртуальна подорож під назвою «Культурна спадщина Кобзаря» захід для учнів 8го класу підготована силами працівників бібліотеки та зокрема працюючого в ній Інтернет центру.

Все, що раніше доводилося спочатку шукати у розрізнених джерелах, а потім зводити в одне ціле, тепер надано у зручній, доступній, а головне цікавій для дітей формі. Біографія, ілюстрована автопортретами, відеофільм про дитинство Шевченка та творчість його як художника були прокоментовані працівниками бібліотеки та доповнені шевченківськими рядками.

Діти зачаровано спостерігали за подіями на моніторі, де як у чарівному дзеркалі постали події з життя великого Кобзаря.

Попереду їх чекала цікава ігрова програма з кросвордами та ребусами на тему життя та творчості Тараса Григоровича, пісні на вірші Шевченка та ознайомлення з наявною в бібліотеці літературою. Це не останній захід що буде проходити у Центральній дитячій бібліотеці, тож завершити наш сюжет хотілось би теж шевченківськими рядками: «Учитесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь».

Комментарии:

Добавить комментарий: