Хроники Александрии

Відкритий лист вболівальників ПФК «Олександрія»

, 19.03.2007

Почесному президенту
Професійного футбольного
клубу «Олександрія»
Лавренко М. М.

Шановний Микола Миколайович!

Як культура, український футбол став невід’ємною частиною життя нашої країни, елементом духовного збагачення і всебічного розвитку громадян різних поколінь, незалежно від їх роду занять чи віросповідання. Кожен футбольний матч, незалежно від рівня змагань, стає справжнім святом для вболівальників, яких з кожним роком в Україні стає все більше.

Але олександрійські вболівальники занепокоєні ситуацією що склалася навколо матчів нашої рідної футбольної команди. Ми пам’ятаємо ті часи коли в Олександрії кожен футбольний матч ставав важливою подією в житті міста, на футбол ходили всією родиною, трибуни стадіону заповнювалися повністю, вільний квиток на матч був справжнім дефіцитом. Сьогодні ми бачимо зовсім іншу ситуацію. Майже порожні трибуни КСК «Ніка» створюють на стадіоні сумну атмосферу. Часто наші діти, знайомі та колеги з подивом дізнаються про те що в Олександрії існує професійна футбольна команда, а якщо вони знали про це, то вся їх цікавість обмежується запитанням: «як вчора зіграли?».

Разом з тим не можна говорити що в нашому місті мало любителів футболу. Телевізійні трансляції Чемпіонату України, зарубіжних національних чемпіонатів, єврокубкових баталій збирають чималу аудиторію біля телевізійних екранів. Часто жителі Олександрії організовано виїжджають в інші міста на матчі чужих команд, а футболістам «Олександрії» доводиться грати перед пустими трибунами власного стадіону.

Ми вдячні за ту роботу що робите Ви, тренери, гравці та персонал ПФК «Олександрія». Ми цінуємо те що ви робите для нас та нашого міста. «Великою» команду можуть зробити тільки «великі» вболівальники. Тому, сьогодні, перед стартом українських змагань, ми вважаємо за необхідне звернутися до Вас з пропозиціями, які на нашу думку можуть повернути олександрійських вболівальників на КСК «Ніка»:

 1. Звернутися до ПФЛ з ініціативою призначення календарних матчів всіх ліг чемпіонату лише в вихідні дні.
 2. Призначати час початку домашніх матчів ПФК «Олександрія» не раніше 17:30, якщо день матчу призначений на робочий день.
 3. Відновити проект «Автобус «на футбол», для можливості перевезень пасажирів з віддалених районів міста.
 4. Розробити систему сезонних абонентських квитків для доступу на КСК «Ніка», та реалізації квитків і сезонних абонементів не лише в касах стадіону, а також в торгових точках різних районів міста.
 5. Реалізувати повне і всебічне висвітлення життя футбольного клубу в регіональних та всеукраїнських ЗМІ.
 6. Ввести на території КСК «Ніка» поняття «фан-сектор». Реалізовувати квитки в цей сектор лише учасникам офіційних і неофіційних фан-груп. Ввести поняття «реєстр фанатської атрибутики», який включає в себе перелік дозволеної для використання на стадіоні «фан-атрибутики» (прапорів, панно, банери, паперові ленти, конфеті, модулі, та ін.)
 7. Виготовлення та комерційна реалізація офіційної клубної символіки (шарфів, логотипів, прапорів, поліграфічної продукції), офіційної спортивної форми. Розглянути можливе залучення для цього комерційних структур зі сторони.

Наші пропозиції сформовані на основі неформальних зустрічей активних вболівальників, що проводилися впродовж зимового міжсезоння. Зі своєї сторони, вболівальники вже розпочали реалізацію акцій «Агітація в навчальних закладах», «Агітація на вулиці», «Фан-сектор», направлених на популяризацію ПФК «Олександрія» в регіоні та підвищення відвідуваності матчів команди.

З повагою, вболівальники олександрійського футболу
17 березня 2007 р.

Комментарии:

 1. +1

  M@X,
  21be8ba

Добавить комментарий: