Хроники Александрии

Кіровоградське байк-рок-шоу «Містерія»

, 23.09.2006

Кіровоградське байк-рок-шоу «Містерія» пройшло під гаслом «купи білет — виграй мотоцикл». Але олександрійців, та жителів нашого району там виявилось набагато більше ніж очікувалось. Спеціальним гостем на цьому святі був всесвітньовідомий Сергій Чантурія.

Спочатку глядачі мали змогу насолодитися красою байків та майстерністю їх власників, поважно вони проїжджали коло за колом, різноманітні конкурси за участю дівчат наповнювали цей простір ще більшою неординарністю. Лунала музика, що творилася запрошеними гостями прямо тут, на сцені, одним із них був гурт «Чорний ферзь».

Поспілкуватися з ним мені вдалося саме під час дійства. Усе це святкування проводилось під супровід молодих команд та блиск сталевих коней.


Кіровоградське байк-рок-шоу МістеріяКіровоградське байк-рок-шоу МістеріяКіровоградське байк-рок-шоу МістеріяКіровоградське байк-рок-шоу МістеріяКіровоградське байк-рок-шоу МістеріяКіровоградське байк-рок-шоу Містерія

Серго Чантурія — легендарний музикант, що увійшов до п’ятірки кращих гітаристів СНД. Він поділяв сцену з монстрами металу групою «METALLICA». Ця людина ніколи не здавалася і поступово втілювала в життя радіо- і телепроекти. І нагородою за це стало гран-прі Міжнародного фестивалю від А&М Records. В даний момент музикант є індоссером фірми «Ібанез» на Україні, співпрацює з групами «Круїз», «Парк Горького».

Будучи ще дитиною Сергій зрозумів, що його життя належатиме саме музиці. Вчився він у відомого сенсея, Володимира Молоткова, учнем якого був також відомий джазовий гітарист Ігор Бойко.

«Існує помилкова думка, що я починав саме з скрипки, а потім перейшов на гітару. Насправді по класу скрипки вчилася моя сестра, а я потихеньку крав її і пілікав, це мені дуже подобалося. Але мама не здала мене на скрипку, оскільки не було можливості, а потім купила мені акустичну гітару» — говорить Серго.

Кожного дня музична сцена поповнюється новими гуртами та особистостями, хотілося б дещо їм порадити:
1. Завжди потрібно починати з малого! Ось я, наприклад, аж страшно згадувати, починав з Аджарської Філармонії.
2. Для досягнення успіху ще необхідна посидючість і працьовитість, але найголовніше, як для мене, то потрібно просто відчувати музику, а не грати порожні ноти.

На питання про те, як же легендарний віртуоз гітари оцінює рівень сьогоднішніх початківців, він зазначив, що зробити це складно, оскільки всі вони грають в різних стилях. «Особисто я оцінюю музикантів за бажанням, якщо людина дійсно хоче, то вона досягне успіху і стане музикантом. Тому всім, хто хоче пов’язати своє життя з музикою, а особливо з шоу-бізнесом я ще раз хочу побажати терпіння, посидючості і більше практики».

Errors: http://alnet.com.ua/u/topic/0906/01.jpg is not accessible or supported filetype.http://alnet.com.ua/u/topic/0906/02.jpg is not accessible or supported filetype.http://alnet.com.ua/u/topic/0906/03.jpg is not accessible or supported filetype.http://alnet.com.ua/u/topic/0906/04.jpg is not accessible or supported filetype.http://alnet.com.ua/u/topic/0906/05.jpg is not accessible or supported filetype.http://alnet.com.ua/u/topic/0906/06.jpg is not accessible or supported filetype.

Комментарии:

Добавить комментарий: