Хроники Александрии

Змагання з картингу в Олександрії

, 1.06.2006

Під блакитними прапорами Партії регіонів в Олександрії пройшли змагання з картингу. За ініціативи міської та молодіжної організацій Партії регіонів, вже кілька років поспіль, в мальовничому містечку Кіровоградської області – Олександрії, у рамках святкових заходів до Дня міста, проходять відкриті змагання з картингу. Незмінною ця традиція залишається і до сьогодні.

28 травня в день міста Олександрії пройшли відкриті змагання з картингу. У змаганнях взяли участь представники трьох картинг клубів з Олександрії та Кіровограду. Присутніх учасників змагань та олександрійців привітали зі святом міста представники міської та молодіжної організації Партії регіонів.

Не оминув своєю увагою в цей день олександрійців і голова Кіровоградського обласного відділення Партії регіонів, народний депутат України Степан Кирилович Цапюк. Який не тільки привітав всіх присутніх олександрійців з 260 річницею міста Олександрії, але й зазначив, що Партія регіонів завжди піклувалась про молодь, і за жодних обставин не перестане цього робити.

У Змаганнях взяло участь 15 машин, Самі ж змагання проходили у трьох класах. Класі «Піонер» – учасники до 12 років. Класі «Популярний» – учасники до 18 років, та класі «Популярний – юнаки» – учасники від 18 років та старші.


Перед стартомГонкаЗмагання з картингу в ОлександріїУчасники змаганьПризи від Партії РегіонівНагородження переможців.

В напруженій боротьбі, за якою спостерігало понад 2 тисячі олександрійців, переможцями стали Кобилянський Володимир, Третяк Олег та Євген Шевченко представники кіровоградських картинг – клубів. Переможців вітав депутат Олександрійської міської ради, заступник голови Олександрійської міської організації Партії регіонів Володимир Костенко. В своїй промові Володимир Григорович наголосив, що міська організація Партії регіонів і в подальшому, щороку, організовуватиме такі заходи, а також буде допомагати молоді займатись спортом. Адже дана допомога, це не політична піар акція, а втілення в життя програмної політики партії.

Цього дня міська організація Партії регіонів подарувала чимало приємних та корисних подарунків учасникам змагань, але не забутнім для Олександрійського картинг клубу «Екстрим» точно стала подарована машина для картингу.

Проте, на цьому подарунки не закінчились. Голова Кіровоградського обласного відділення Партії регіонів, народний депутат України Степан Кирилович Цапюк презентував Олександрійському училищу культури та олександрійському фото клубу «Колорит» цифрові фотоапарати.

А напередодні 1 червня, Дня захисту дітей, Степан Кирилович Цапюк спільно з членом Партії регіонів Юрієм Федоровичем Шаровим надали матеріальну допомогу юній, талановитій, кіровоградській гімнастці Соменко Ларисі, для участі у чемпіонаті України з художньої гімнастики, та пообіцяли взяти над нею шефство. Адже дівчинка виховується без батька і опіка їй дуже необхідна.

Комментарии:

Добавить комментарий: