Хроники Александрии

XIII конференція обласного відділення Партії Регіонів

, 31.05.2006

27 травня у місті Кіровограді відбулась XIII конференція Кіровоградського обласного відділення Партії Регіонів. На порядок денний якої було винесено 6 питань. Зокрема, про підсумки виборчої кампанії Партії регіонів в області. Про основні напрямки подальшого розвитку Партії регіонів. Та про обрання делегатів на X з’їзд Партії регіонів.

Головував на конференції голова Кіровоградського обласного відділення Партії регіонів, народний депутат України Степан Кирилович Цапюк. Кіровоградська область на даному заході була представлено 63–ома делегатами.

В урочистій обстановці конференція розпочалась з приємної місії, вручення членам та прихильникам Партії регіонів Почесної грамоти Партії регіонів та Подяки за значний особистий внесок у розбудову Партії, значний внесок у здійснення виборчої кампанії в органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Про підсумки виборчої кампанії в області присутніх інформувала керівник Кіровоградського регіонального виборчого штабу Людмила Вадимівна Давиденко. Яка зазначила, що в цілому виборча кампанія в області пройшла результативно, у руслі прийнятої стратегії. Не зважаючи на те, що робота з формування територіальних штабів в Кіровоградській області розпочалась лише наприкінці грудня 2005 року, в умовах тиску адмінресурсу та гострої політичної боротьби. Рейтинг Партії на той момент був трохи більшим за 10%. Проте за два місяці чітко-структурованої роботи все ж таки вдалось істотно покращати результат. Прихильність жителів Кіровоградської області до Партії регіонів почала стрімко зростати після візиту на Кіровоградщину Лідера Партії регіонів Віктора Федоровича Януковича. І на момент виборів за представників Партії регіонів до Верховної ради свої голоси віддали понад 20% виборців. Лідером за кількістю відданих виборцями голосів за Партію регіонів стало місто Олександрія Кіровоградської області з результатом понад 32%.

На основних напрямках подальшого розвитку Партії регіонів зосередив свою увагу у виступі голова Кіровоградського обласного відділення Партії регіонів, народний депутат України Степан Кирилович Цапюк. Мова йшла про основну стратегічну мету подальшого розвитку, про організацію щоденної системно – планової роботи. Про участь членів партії у формуванні партійної політики і стратегії розвитку. Про необхідність збереження інфраструктури партії від первинних організацій до міських, районних та регіональних. Та Постійне долучення до партійної організації нових членів, людей, які свідомо ставляться до необхідності розвитку суспільства. Про необхідність постійного зв'язку представників партії які перебувають у владі з партійними організаціями всіх рівнів. Адже кожен депутат повинен усвідомлювати персональну відповідальність за прийняті рішення. бо саме ці рішення формують імідж партії в цілому.

«Для успішного розвитку партії необхідно об’єднати роль центральних органів з політичною ініціативою на місцях. Регулярно проводити розширені засідання Політради, конференції, круглі столи, семінари з питань ідеології. Максимально на регіональному рівні реалізувати виборчі програми обласного відділення партії. Адже нам довіряють виборці, а значить ми не маємо права цю довіру втратити.» – зазначив Степан Кирилович Цапюк.

Також у своїй доповіді Степан Кирилович зосередив увагу на найгострішій політичній події, на створенні парламентської коаліції. Поінформував делегатів про позицію Партії регіонів, щодо створення даної коаліції, а також розкрив основні положення запропонованої партією коаліційної угоди. Зазначив, що у разі створення «помаранчевої» коаліції для Партії регіонів можлива робота в опозиції.

Степан Кирилович піддав критиці оголошену у Верховній раді перерву до 7 червня, адже Партія регіонів заявила рішучий протест проти штучного і навмисного затягування процесу початку ефективної роботи нового парламенту.

Також делегатами XIII конференції Кіровоградського обласного відділення Партії регіонів було прийняте рішення про звільнення з посади першого заступника голови Кіровоградського обласного відділення Партії регіонів Ковальчука Миколи Михайловича. Та обрано заступником Голови Кіровоградського обласного відділення з організаційних питань Давиденко Людмилу Вадимівну.

На XIII конференції було обрано і 12 делегатів, які представлятимуть кіровоградську область на X з’їзді Партії регіонів.

Комментарии:

  1. а ничего, прям как в в старые времена (при Брежневе), грамотки, медальки, чмоки в десны.

    Сволочь,
    51e5185
  2. Сволочь, а как в новые времена нужно?

    Серый,
    d12c393

Добавить комментарий: