Хроники Александрии

Александрия. БЮТ + Регионы = ?

, 6.05.2006

Депутатская фракция «НУ» заявляет о создании de facto в городском совете Александрии коалиции между представителями БЮТ и Партии Регионов.

Заява депутатської фракції «Наша Україна» Олександрійської міської ради V скликання

Виходячи з підсумків проведення пленарного дня ІІ сесії Олександрійської міської ради в частині прийняття рішень щодо регламенту міської ради, обрання посадових осіб виконавчого комітету міської ради, ми констатуємо що жодна пропозиція депутатської фракції «Наша Україна», а особливо в частині урахування інтересів малочисельних фракцій та груп, не була підтримана більшістю, до якої ввійшли фракції «БЮТ» та «Партія Регіонів».

Також цими політичними силами не була підтримана кандидатура на посаду секретаря міської ради в особі Коваленка Сергія Петровича, запропонована фракцією «Наша Україна».

Таким чином депутатська фракція «Наша Україна» практично усунута від участі в роботі виконавчих органів ради та місцевого самоврядування.

Звертаючись до територіальної громади через засоби масової інформації ми заявляємо, що знімаємо з себе відповідальність за будь-які рішення міської ради, що можуть бути прийняті представниками вищезазначеної більшості та нести в собі клановий, а значить антинародний характер.

Залишаємо за собою право через засоби масової інформації усіх рівнів сповістити громадськість та керівництво політичних партій «Народний Союз Наша Україна» і БЮТ про утворення коаліційної більшості між фракціями «БЮТ» та «Партією Регіонів» в Олександрійській міській раді, що витікає з результатів голосування по принциповим пунктам плану проведення ІІ сесії.

06.05.2006 р.
За дорученням депутатської фракції «Наша Україна»
О. Телюк

Комментарии:

 1. во гады…

  FaNat!!!!!!!!!!!!!!,
  51e5185
 2. маладцы!!!!!!!

  NeFaNat!!!!!!!!!!!!!!,
  5440d9a
 3. БьЮТ И Рыгионы как всегда показали свое истинное лицо.

  Сволочь,
  51e5185
 4. если не по НашемУ — значит не правильно ! ???
  так не далеко до обьединения НУ с Витренко, ее тоже мало, и кричит она о кланах -что против народа

  виталий,
  51e5185
 5. Как это «знімаємо з себе відповідальність»? Нужно тогда выходить из депутатского корпуса.

  Серый,
  d12c393
 6. а просто снимают, ведь если БьЮТ и Рыгионов в сумме большинство, то они могут принять любое решение абсолютно не обращая внимания на мнение депутатов от остальных партий.

  Сволочь,
  51e5185
 7. По моему, Наша Украина в панике. Так и до бегства недалеко.

  Сволочь,
  35f5787
 8. Серый. Ану-ка напомни мне, когда же это они «брали на себе відповідальність».

  ОПОРА,
  35f5787
 9. 2 ОПОРА
  А перед выборами о чём говорили? Почитай программы.

  Серый,
  d12c393
 10. «…нести в собі клановий…» — о Днепропетровском клане слышал, о Донецком слышал, а вот об Александрийском впервые. Интересно было бы узнать, кто туда входит и почему они до сих пор «не сидять в тюрмах?» Было бы интересно услышать мнение господина Телюка.

  Фил,
  bed49dc
 11. Бют поддержал регионы. Пора поддержала Скичко. Бют поддерживает Скичко. Значит Пора поддерживает Регионы.
  Круто.

  витя,
  24d21b5

Добавить комментарий: