Хроники Александрии

Управління юстиції інформує

, 6.05.2006

Останнім часом в нашій області спостерігається скоєння злочинів крадіжок в державних нотаріальних конторах.

Об’єктом посягань були скоєні крадіжки в Онуфріївській, Світловодській, Новгородківській районних державних нотаріальних конторах. Міськрайонне управління юстиції в зв’язку з зазначеними злочинними проявами інформує про наступне.

Дійсно, нотаріусами вчиняються нотаріальні дії з використанням спеціальних бланків нотаріальних документів, які мають відповідний ступінь захисту, номер та серію. Всі нотаріальні бланки з моменту виготовлення вносяться до Єдиного реєстру спеціальних бланків, який призначений для обліку надходження і витрачення спеціальних бланків. У випадку протиправного використання бланків інформація передається до Держінформюсту для внесення відомостей до Єдиного реєстру. Тому жоден із викрадених нотаріальних бланків не може бути використаним на території України.

Сам по собі нотаріальний бланк не представляє цінності і використання його в злочинних цілях не можливе. Оскільки встановлена відповідна процедура отримання нотаріальних бланків нотаріусами з Інформаційно-видавничого центру українського нотаріату (на протязі 10 днів), то викрадення бланків приведе до несвоєчасного оформлення нотаріальних документів та порушення прав громадян.

Шановні громадяни! Якщо Вам буде відомо про намір скоєння злочину, прошу повідомити правоохоронні органи.

Начальник Олександрійського міськрайонного управління юстиції
В. Тригуб

Комментарии:

Добавить комментарий: