Хроники Александрии

Перша сесія новообраної міської ради

, 27.04.2006

25 квітня 2006 р. в міському Центрі культури і дозвілля відбулося пленарне засідання першої сесії Олександрійської міської ради п’ятого скликання. Зала ЦКІД була вщерть заповнена. Були присутні крім новобраних депутатів, депутати міськради минулого скликання, новий та колишній мери Олександрії, кандидати в мери та в депутати, які брали участь у виборах, представники партійних та громадських організацій міста, міські ЗМІ, та багато простих олександрійців.

Засідання відкрив голова Олександрійської територіальної виборчої комісії Борис Карпусенко, який оголосив офіційні результати виборів по нашому округу. Після цього, кожен з новообраних депутатів зачитав та підписав присягу депутата на вірність територіальній громаді Олександрії. Голова ТВК кожному вручив посвідчення депутата. Потім на сцену для прийняття присяги олександрійського міського голови був запрошений новообраний мер Олексій Омелянович Скічко.

Після урочистого прийняття присяги, Олексій Омелянович звернувся до присутніх з промовою, в якій наголосив на тому, що з цього пленарного зсідання розпочинається його співпраця з новообраним депутатським корпусом. О. Скічко висловив сподівання, що новообрані депутати будуть працювати для свої виборців, відстоювати їхні інтереси, а не виконувати суто партійні настанови, що тільки спільними зусиллями буде знайдена золота середина в стосунках з іншими гілками влади.

Отримавши право, згідно з законодавством ведення сесії, Олексій Омелянович запросив на сцену міського голову попереднього скликання, тепер вже народного депутата України від партії Регіонів, Степана Кириловича Цапюка. С. Цапюк привітав новообраних депутатів та міського голову з прийняттям присяги, висловив їм найкращі побажання. Потім Степан Кирилович подякував депутатам минулого скликання за плідну роботу і передав Олексію Скічку атрибутику нашого міста, – прапор, герб та булаву.

С. Цапюк висловив сподівання, що Олексію Омеляновичу не прийдеться ніколи користуватися булавою, а місто буде процвітати. Далі виступило багато присутніх, в основному з подяками колишньому меру С. Цапюку, прямо цілі хвалебні оди висловлювали, і лише наприкінці дякували О. Скічку, для годиться. Після закінчення засідання, на запрошення Степана Кириловича, депутати всіх скликань сфотографувались на пам’ять біля будівлі ЦКІД.

О. Ольжич

Комментарии:

Добавить комментарий: