Хроники Александрии

Важкий метал від «Чорного Ферзя» в Олександрії

, 21.04.2006

19 квітня 2006 року о 17:30 в приміщенні Олександрійського вищого училища культури відбувся сольний сейшн-концерт гурту «Чорний Ферзь». Учасники цього гурту навчаються в училищі останній рік, тож закінченню свого навчання і присвятили свій великий концерт, який тривав понад півтори години.

Ще задовго до початку концерту біля училища зібрались багато строкатої публіки. Це були насамперед фани «Чорного ферзя», також учні та викладачі училища культури. Дуже примітні були так звані «неформали» з довгими, іноді різнокольоровими зачісками, у відповідному одязі. Але це і не дивно, адже стиль, в якому грає «Чорний Ферзь», це хард рок, а точніше «heavy metal».

Музиканти гурту, головним солістом якого є бас гітарист Ігор Мей, виконували як свої власні композиції, так і твори декількох відомих хард рок груп.

Не зважаючи на мало пристосоване для такої музики приміщення училища культури, концерт видався на славу. Драйв був просто шалений, а публіка задоволена повністю.


Драйв був просто шалений...сейшн-концерт гурту «Чорний Ферзь»...концерт видався на славу

Бажаємо «Чорному Ферзю» подальших творчих успіхів, добре закінчити навчання та не зупинятися на досягнутому. Олександрія може по праву гордитися своїми музикантами.

Також ми запросили гурт «Чорний Ферзь» в гості на студію Радіо «Маяк», тож незабаром можна буде поспілкуватися з хлопцями більш детальніше.

На концерті «Чорного Ферзя» побував
Олег Ольжич

Errors: http://alnet.com.ua/u/people/black/01.jpg is not accessible or supported filetype.http://alnet.com.ua/u/people/black/02.jpg is not accessible or supported filetype.http://alnet.com.ua/u/people/black/03.jpg is not accessible or supported filetype.

Комментарии:

 1. Эх, раньше бы знать… А были афиши, объявления и т.п.?

  Uno,
  51e5185
 2. А ещё есть какие-то рок-группы в Александрии??
  И вообще как обстоит дело с рок-движением в Вашем городе??
  Есть ли где репетировать??
  Какие цены??

  from ZP-City,
  0058b06
 3. 2 from ZP-City
  Есть МагаВiра, дум играют. репетировать есть где, цен не знаю.)

  Фр,
  cd8414b
 4. По Сэму облакотившемуся зя партой видно что это ХЭ, а ещё есть факты… Дет-сад из знамянки б###ь не позорте себя и александрию своим «хеви»!

  LSD,
  51e5185

Добавить комментарий: