Хроники Александрии

У дусі американського бойовика

, 10.04.2006

Все відбулося дуже швидко: приїхали, пов’язали, забрали.

А розпочиналося зовсім не так. Молодий, перспективний хлопець Андрій влаштувався на фірму, де протягом певного часу зумів здобути шану і повагу з боку колективу та начальства. Але природна схильність до пияцтва поступово почала руйнувати особистість. Згодом від постійного зловживання спиртними напоями Андрій перетворився на чудовисько.

Вдома після чергового прийняття добрячої дози «допінгу» розпочинався справжній «бал сатани». Трощилися речі, гриміла музика, з його квартири доносилося гупання, грюкання, хрюкання, виття, нелюдський галас та триповерхові матюки. Але цього йому здавалося замало. Поступово «дійство» переходило за межі квартири. Після того як Андрій одного разу спробував вибити двері сусідам по під’їзду, втомлені співмешканці змушені були викликати міліцію. Правоохоронці приїхали швидко, але дебошира чомусь із собою не забрали. Відтак люди зателефонували прямісінько до начальника міськвідділу О. М. Телюка. Олександр Миколайович, уважно вислухавши жахливу розповідь про сусіда Андрія, відразу натиснув на потрібні важелі, і через 10 хвилин оперативна група у складі п’ятьох охоронців прибула на місце проживання пияки.

Андрій, угледівши здорових чоловіків у камуфляжному одязі та ще й з гумовими палицями, відразу серйозно здивувався. Адже він до останнього був упевнений у власній безкарності. Після двотижневого запою хлопець мало чим нагадував людину. «Запливші» очі, які, як відомо, є дзеркалом душі, нагадували мутне болото, в якому саме і потопає «вічна і нетлінна». На підлозі, як і на столі, «красувалися» пусті пляшки з-під горілки, битий посуд, розбиті стільці, одним словом, – повний кавардак і хаос.

За іронією долі довелося мені стати свідком «захвату» бешкетника і водночас відчути гордість за нашу міліцію. Андрій, якому алкогольний угар не давав можливості тверезо оцінювати ситуацію, вирішив учинити опір. Наступна картина нагадувала перегляд бойовика в американському дусі, хоча й вітчизняні кінострічки в цьому майже нічим не поступаються закордонним. Спроба вирватися з тісного кола правоохоронців завершилася для Андрія залізними наручниками та миттєвим притисненням до цементного полу. Вирватися з таких «обіймів» просто неможливо. «Ні, – подумалось мені, – навряд чи я схотіла б, щоб зі мною таке вдіяли. Неприємна і дуже болюча процедура».

Присудили Андрію п’ять діб адміністративного арешту. Що ж, може за цей час хлопець прийде до тями і поміркує над своїм життям. Адже далі так поводити себе неможливо. Горілка – це прямий шлях до пекла. Невже цього так бажає його скалічена душа? А я, у свою чергу, від імені всіх сусідів, які мешкають по вулиці Калініна, щиро дякую начальнику УМВС м. Олександрії О. М. Телюку за допомогу в приборканні неспокійного Андрія.

Лія Сонцева

Комментарии:

 1. Мне тоже пришлось столкнуться с проблемой шумных соседей. Не могу сказать что органы оперативно отреагировали на просьбу о помощи. По законодательству милиция может только позвонить в дверь и попросить не шуметь. Участковый можеть провести беседу. А когда уедет — дискотека продолжается. Неужели всем надо знать номер телефона Телюка, чтобы спать спокойно. Или решать проблему самостоятельно.

  kakhaber,
  d12c393
 2. Адміністратору сайте необхідно терміново опублікувати робочий, домашній і мобільний номер телефона начальника УМВС м. Олександрії О. М. Телюка, щоб кожний громадянин, мав можливість з його допомогою, приборкати неспокійних сусідів!
  (…тех, что мешают спать…)

  Сусід,
  51e5185

Добавить комментарий: