Хроники Александрии

Олександрія. Кримінальні справи з ознаками корупції

, 26.03.2006

22 березня прокуратура Кіровоградської області порушила в Олександрі 3 кримінальних справи з ознаками корупції. Про це на прес-конференції повідомив перший заступник прокурора Кіровоградської області Олександр Ідемічев.

За його словами, кримінальні справи були порушені після перевірки стану боротьби з корупцією в місті Олександрії спеціальною робочою групою за участю представників прокуратури області, СБУ в області, управління по боротьбі з організованою злочинністю та відділу по боротьбі з економічними злочинами УМВС в області.

Олександр Ідемічев підкреслив, що прокуратура порушила кримінальну справу по факту зловживання службовим становищем службовими особами комітету містобудування, ЖКГ, регулювання земельних відносин Олександрійської міської ради, які незаконно перерахували бюджетні кошти в сумі 35 тис. грн. ЗАТ «Кондор» за санітарну очистку міста. «Гроші були перераховані на рахунок фіктивної фірми і про це знали службові особи, ніяких робіт по очистці міста не було проведено», відзначив перший заступник прокурора.

Друга кримінальна справа порушена за фактом зловживання службовим становищем службовими особами відділу державної виконавчої служби Олександрійського міськрайонного управління юстиції стосовно незаконної реалізації квартири.

«Це вже у нас не перша справа, коли у городян відбирають квартири і до цього причетні службові особи», прокоментував Олександр Ідемічев.

Третя справа – по факту зловживання службовим становищем службовими особами державної холдингової компанії «Олександріявугілля», які незаконно реалізували котлоагрегати компанії, чим нанесли збитки державному підприємству на суму близько 230 тис. грн.

Олександр Ідемічев роз’яснив представникам ЗМІ, що дані кримінальні справи найближчим часом будуть направлені до суду. Також він відмітив, що подібні перевірки будуть проводитися і в інших районах та містах області.

Комментарии:

Добавить комментарий: