Хроники Александрии

Телефонна лінія довіри!

, 17.03.2006

За повідомленням прес-служби прокуратури Кіровоградської області з метою забезпечення неухильного додержання вимог законодавства у ході підготовки та проведення виборів народних депутатів України, депутатів місцевих рад, здійснення виборчого процесу на території області, а також з метою своєчасного та ефективного реагування на факти порушень виборчого законодавства в прокуратурі області за розпорядженням прокурора області Олександра Гардецького діятиме «телефонна лінія довіри».

За телефонними номерами 8 (0522) 24-24-28 у робочі дні та 8 (0522) 35-14-40 у вихідні дні мешканці міста та області можуть інформувати працівників прокуратури про порушення виборчого законодавства на території області які тягнуть за собою кримінальну відповідальність. Зокрема, про факти перешкоджання здійснення виборчого права, неправомірного використання виборчих бюлетенів, підлогу виборчих документів або неправильного підрахунку голосів чи неправильного оголошення результатів виборів, а також порушення таємниці голосування.

Усі випадки будуть розглянуті і по них буде прийнято рішення. Про факти порушення виборчого законодавства, які надійшли на «телефон довіри» буде поінформований прокурор області, який у свою чергу направлятиме відповідну інформацію Генеральному прокурору України. Окрім того, в прокуратурі області створена робоча група з питань дотримання виборчого законодавства під час проведення виборів 2006 року.

Новостворену групу очолив перший заступник прокурора області Леонід Лахтюк. До її складу увійшли начальники відділів обласної прокуратури. Члени групи надаватимуть практичну допомогу для забезпечення своєчасного і ефективного прокурорського реагування на порушення законодавства про вибори, зокрема, вони контролюватимуть, як у районах та містах області розглядають звернення громадян з приводу порушень виборчого законодавства і прокурорами ухвалюються законні рішення по кожному з цих випадків та вживатимуть заходів щодо припинення порушень законодавства.

Незалежний громадський прес-центр

Комментарии:

Добавить комментарий: