Хроники Александрии

Учасники акції протесту вимагали відставки мера

, 17.02.2006

16 лютого о 10-й годині на площі біля Олександрійської міської ради відбулася акція протесту — проти безвідповідальності міського голови у вирішенні проблем громадян та застосування ним адмінресурсу під час передвиборчих перегонів.

Виступаючі констатували, що за час головування С. Цапюка господарство міста доведено до катастрофічного стану. Тисячі олександрійців опинились у скрутному становищі через непрофесійні дії мера та його команди. Замість реальної допомоги громадянам міська влада вдається до тиску на політичних опонентів. Таким чином у місті ігноруються засади чесної виборчої боротьби, в тому числі із залученням посадових осіб та кримінальних елементів. Наприклад, позавчора прибічниками Партії регіонів був зруйнований агітаційний намет однієї з політичних сил, яка не відповідає уподобанням С. Цапюка.

В порушення чинного законодавства, С. Цапюк, який очолює обласну організацію Партії регіонів, балотується до Верховної та обласної рад, а також вже втретє на посаду мера — при цьому не бажає йти у відпустку.

В акції взяли участь представники блоку «Народний союз «Наша Україна», Партії промисловців та підприємців, Української народної партії, Народно-демократичної партії, громадської партії «Пора», Народної партії, а також партії «Реформи і порядок». До них приєдналися сотні небайдужих до долі міста звичайних громадян. Загалом чисельність осіб, які приймали участь у акції склала понад п’ятсот осіб.

Наприкінці мітингу учасники акції прийняли резолюцію, в якій засуджують дії міського голови і вимагають у нього забезпечити законні права громадян і учасників виборчого процесу.

Резолюція учасників мітингу

Ми, представники міських організацій політичних партій — Блоку «Наша Україна», Блоку Народної Партії Литвина, Народно-Демократичної партії, Української Народної партії, громадської партії «Пора», Партії промисловців і підприємців України, Блоку Олійника-Сироти, депутати міської ради, представники територіальної громади міста, констатували бездіяльність та неспроможність міського голови та виконавчої влади забезпечувати нормальну життєдіяльність мешканців міста.

Катастрофічною для тисяч наших громадян стала аварія на ТЕЦ 1-2 та ТЕЦ 3, локальні аварії в центрі міста. Замість належної організації господарства міста до роботи в зимовий період, міський голова займався підготовкою до організації власної передвиборчої кампанії, переймався виключно партійними справами.

Така бездіяльність призвела до мільйонних матеріальних збитків, заподіяла шкоду здоров’ю тисяч громадян, зневіри мешканців міста в здатності міського голови забезпечити людям умови їх проживання.

Ми вимагаємо:

 1. Від міського голови Цапюка С. К. скласти свої повноваження і добровільно піти у відставку.
 2. Від депутатів міської ради в разі його відмови достроково припинити повноваження С. К. Цапюка, як міського голови.
 3. Від прокурора Кіровоградської області в ході розслідування порушеної кримінальної справи притягти до відповідальності міського голову С. К. Цапюка, як першої посадової особи місцевого самоврядування, яка відповідає за життєдіяльність міста.
 4. Посадовим особам органів місцевого самоврядування і керівникам підприємств, установ і організацій комунальної форми власності припинити застосування адмінресурсу та тиску на підлеглих в ході виборчої кампанії.

Резолюція прийнята учасниками мітингу 16 лютого 2006 року

pres@kr-admin.gov.ua

Комментарии:

 1. Наврядчи міський голова добровільно залишить свій пост, це людина не тих принципів суспільної моралі, а вимога стосовно припинення повноважень голови депутатами міської ради — непогана думка, ось тільки цікаво скільки депутатів проголосує за це рішення…

  Школьница,
  efdcad7
 2. Хто займався організацією??? Чому ніякої їнформаці про проведення акції? Чому не дали рекламу? думаю, зібралося б кілька десятків тисяч, а не кілька сотень!!!

  kakhaber,
  d12c393
 3. Покричали и на этом все закончилось! НСНУ и БЮТ провалили президентские выборы в Александрии, провалят и теперь! Даю 100%, они полатки выставляют, Выбрасывают деньги на мокулатуру, а нужно ити к бабушкам в квартиры и не малолеткам-агитаторам что 2 слова связать не могут а уважаемым людям. В ваших рядах есть такие, обьясняйте им кто такой Янык ато вам будет полный абзац!!!

  БТ,
  fdd6e30
 4. Интересная ситуация. Собрались 500 «рыжиков» — мэра в отставку! Выберут другого. Соберём 500 таких же «честных» с флагам, барабанами — и этого в отставку. Возникает вопрос. Как долго толпы крикунов с флагами и барабанами будут всё решать за народ? 500 митингующих — это 0,5% жителей Александрии. Прежде чем митинговать, каждому нужно критически оценить себя. Откуда я и чем занимался в предыдущие годы? Тогда и митинговать не захочется.
  Нашли крайнего — Цапюка. Ехали б прямо в Киев к Ющенку и кричали «Гэть». Рыба гниёт с головы!

  АND,
  51e5185
 5. АND, не Ющенко разворовал и умертвляет город в течении двух сроков, а за свои поступки отвечать нужно. Пора бы давно уяснить что за всё происходящее в нашем городе отвечает мер, что бы здесь не случалось крайним всегда будет хозяин города.
  Да, и если сейчас каждый начнёт себя критически оценивать, то когда мысли достигнут логичекого вывода, мы все окажемся на большой мусорной свалке, без тепла, воды, без производства, которая некогда называлась Александрией.

  Школьница,
  efdcad7
 6. Школьница, а кто будет отвечать за то, что сделано с Украиной всего за год «помыранчевой» власти? Или Вы ещё не отошли от эйфории майдана, и всё ещё верите в сказки про «уникальну команду» и «честных с чистыми руками».
  Работать надо, а не шашками и флагами махать. Тогда и порядок буде и процветание!

  АND,
  51e5185

Добавить комментарий: