Хроники Александрии

Допомога від «Нашої України»

, 8.02.2006

Як вже повідомлялось, Всеукраїнська громадська організація «Наша Україна» виділила 500 тис. гривень на ліквідацію наслідків аварії в мережах теплопостачання Олександрії.

Керівництво ВГО, яке перебуває в цей час в Олександрії, повідомило, що вчора до міста вже прибули 2 машини з Луганська. Вони привезли 800 чавунних радіаторів та 42 тепловентілятори, які безкоштовно будуть роздані мешканцям населеного пункту та установлені в оселях, постраждалих від аварії.

У неділю, 5 лютого, за безпосередньої участі голови міськрайонного осередку ВГО «Наша Україна» Володимира Конюшенка жителям Димитрово було роздано 20 тон вугільного брикету для опалення помешкань. За кошти громадського об’єднання також було придбано 30 тон дизельного пального, яке вже передано до Олександрійського міськвиконкому для використання на ТЕЦ-3. За підрахунками, цього об’єму пального повинно вистачити до кінця холодів, що допоможе уникнути повторної зупинки теплопостачального підприємства.

Мешканці Димитрово незабаром отримають 50 комплектів автономного опалення і принаймні ці квартири не будуть залежати від роботи ТЕЦ та холодів.

Анна Кузнецова

Комментарии:

  1. Люди дела реальные делают, а мэр хоть бы хны!?

    kakhaber,
    d12c393
  2. А мер помощи у всех просит, а потом же помогающих и хает!

    Я,
    b149ca5

Добавить комментарий: