Хроники Александрии

«Наша Україна» працює в зоні аварії

, 6.02.2006

Олександрійська міська влада прозвітувала перед громадою про те, що наслідки відключення від тепла трьох селищ: Перемога, Жовтневий та Димитрово успішно ліквідовано. Разом з тим кілька тисяч населення цих мікрорайонів залишається без тепла й до сьогодні. Люди продовжують жити в неопалюваних приміщеннях, позбавлені елементарних зручностей та надії на покращення ситуації. Багато самотніх літніх людей залишились поза увагою міської влади, на їх численні звернення ніхто не реагує.

Тому «Наша Україна» взяла на себе турботи по ліквідації найрезонанснішої аварії тепломереж в Олександрії. Під патронатом Президента України Віктора Ющенка, керівництво ВГО «Наша Україна» приїхало до Олександрії. Було створено штаб на чолі з головою Олександрійської районної держадміністрації, депутатом міської ради Володимиром Конюшенко, терміново організовано мобільні бригади для допомоги постраждалому населенню двох мікрорайонів.

З 2.02.2006 року розпочались роботи по демонтажу систем водо- та теплопостачання, що вийшли з ладу, в Олександрійському педагогічному коледжі, який розташований в Перемозькому мікрорайоні. Розпочато роботи в селищі Димитрове, де од відключення тепла повністю виведено з ладу тепло та водосистеми в лікарні, поліклініці, дитячому садку та житлових будинках. В Димитрівській лікарні для обігріву приміщення буде встановлено 2 електрокотли індивідуального опалення, а також 2 бойлери для гарячої води.

Крім того, в селищі планується будівництво нової бані, аби запобігти спалахові інфекційних хвороб, який може статися внаслідок довготривалої відсутності води й тепла. Мешканці селища Димитрово безкоштовно отримають 20 тон вугільного брикету для обігріву своїх помешкань.

За допомогою до «Нашої України» звернулось керівництво ПТУ № 7, що також знаходиться в зоні лиха. Жодних попереджень про відключення тепла в момент аварії до училища не надходило. Більше того: на телефонні дзвінки з проханнями допомогти від головних посадовців міста звучала відповідь: «Не хвилюйтесь, ситуація під контролем».

Щоб зменшити наслідки аварії, в деяких закладах було здійснено спроби зняти батареї центрального опалення й закільцювати тепломережу. Однак реального тепла до цих приміщень не надходить, а в мережі підтримується ледь тепла температура. Тому очевидне явне порушення норм теплорежиму, яке може спричинити до серйозних ускладнень для здоров’я людей.

За словами Володимира Конюшенка, реальні масштаби руйнації тепло та водомереж, спричиненої аварією на ТЕЦ 1-2, значно перевищують ті, що вказані в інформації Олександрійського міськвиконкому. Тому «Наша Україна» рішуче засуджує бездіяльність міського голови та спроби фальсифікації наслідків аварії.

Комментарии:

 1. … помнится, пару месяцев назад, на этом форуме группа молодых людей из Победы громогласила об объединении в очередную молодежную организацию. Где же вы? сознательные Александрийцы? Где скандальная ПОРА? гроши закончились? Так и будим сидеть и молчать? Моя хата скраю…

  kakhaber,
  d12c393
 2. Рік тому вони відстояли! — тепер ВІДСИДЯТЬ!

  Тарас Б.,
  fdd6e30
 3. Обхохочешся с НСНУ сидели, парились целый год, не хрена не сделали, А тут выборы можно и попиариться, но люди с этих грущиков в накидкак НСНУ ржали. А Гайдук еще неделю назад за Регионы был сам училище заморозил а теперь уже в НСНУ. Комедия да и только.

  Бомж,
  d12c393
 4. Точно, не нужно было ничего делать. Померло бы еще куча стариков. Можно было бы их голос присвоить.

  дед мороз,
  025682c

Добавить комментарий: