Хроники Александрии

Людмила Давиденко. 16 з 50-ти

, 1.02.2006

Депутати Кіровоградської обласної ради не підтримали подання прокурора Кіровоградської області щодо отримання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності депутата Олександрійської міської ради Людмили Давиденко.

Лише 16 депутатів обласної ради готові були надати згоду на притягнення до відповідальності.

Прокурор області Олександр Гардецький, виступаючи перед депутатами, зазначив, що Людмила Давиденко разом з іншими людьми приймала участь у фальсифікацій виборів. 8 чоловік по цій справі вже засуджено.

Міський голова Олександрії Степан Цапюк під засідання сесії зауважив, що дана справа є замовною і сфабрикованою.

Довідка ІА «Комівояжер»: На сесії обласної ради були присутні понад 50 депутатів.

Джерело: ІА «Комівояжер»

Комментарии:

 1. власть не поменяласть! а жаль!

  kakhaber,
  d12c393
 2. Как можно знать, что «справа є замовною і сфабрикованою», если она не расследована???

  Аноним,
  d12c393
 3. Їхнього реваншу не буде. Після виборів давиденко буде відповідати як вона з цск фальсифікувала вибори. На жаль, влада не змінилась. Це їхні депутати так голосують.

  абориген,
  fd3e2dc
 4. ГАНЬБА! депутатам обласної ради! Люди і після цього вони хочуть реваншу! Ми не закінчили справу Помаранчевої революції! Я не закликаю голосувати за НСНУ просто відстоювати свої права до кінця! Притягнемо Давиденко до відповідальності!

  Тарас Б.,
  fdd6e30
 5. =)) знаете я фигею с вас… Таких называют стадо… Нет своего мнения, просто написали «что-то» и уже все начали тут …, за НСНу голосовать? Да пошёл ты …, чё … мало того что наш президент натворил? То что над Украиной во всей Европе смеются? То что Украина в глубоком кризисе и выберутся они от туда хрен знают когда? То что творится в стране, не было даже при Кучме, всё что сделал Ющенко, так это пересажал всех кто был против него и «раскрыл» дело Гонгадзе, а ещё ГАИ нахрен распустил… Извини но мне это «помаранчева справа» нахрен не нужна, я уважаю себя и свою страну, то что у нас в ВР помощники Ющенко («професионалы» вроде Луценко) то что на Евровидение нас представляли Греенджолы (или как их там)… Знаете надоело всё это… Вообщем повторю стадо вы… и президент ваш лох, а со своей помаранчевой владой идите вы….

  Аноним,
  48680ff
 6. Anonymous! Ти ж сам голосував за В. Ющенко та прагнув змін у державі! Що скажеш не так? Чи ти бив поклон за того хто пів держави обізвав бидлом та козлами? І підтримував оточення яке закликало до розколу держави! То тоді сам ти пішов в дупу! Баран ти, а не ми! А цих помаранчевих і синьо — голубих — б…ть прийде час і ми відправемо в заможайськ — одних до америкасосів- хай цілують в зад НАТО скільки завгодно. А інших до Бутирки в росію-де їм і місце!

  Тарас Б.,
  8c8c9d5
 7. Тарас Блядь.
  Слишком ты умный я смотрю, за кого я голосовал, тебя не должно волновать (не за помаранчевого пид**а, по крайней мере) За кого ты такой умный предлагаешь голосовать, пришёл, пересрал всех, мнение своё вобщем вычказал.
  P.S. Чем тебе Россия не нравится? Думаю ты написал название страны, не из-за своей неприязни?

  Аноним,
  42f1812
 8. Anonymous! Ти я бачу, найрозумніший за всих! так вперед-давай «разрули» ситуацію. Чи запропнуєш голосувати за пані Вітренко — найполітичнішу повію, і найповійнішу політиканшу? А тобі пропоную читати поміж строчок, А не те що бачу те і кажу!

  Аноним,
  fdd6e30
 9. Відгуки на пункт 8 писати для Тараса Б.

  Аноним,
  fdd6e30
 10. 2 Anonymous, це випадково не твою «братву» саджають? через це ти такий злий?
  http://www.podrobnosti.ua/criminal/abuseofpower/2006/02/09/285036.html

  kakhaber,
  d12c393

Добавить комментарий: