Хроники Александрии

Оценка ситуации на ТЭЦ в комментариях

, 25.01.2006

Первый зам. главы Кировоградской ОГА Анатолий Ревенко прокомментировал ситуацию на ТЕЦ. Сегодня свою оценку ситуации дали Станислав Сташевский (первый вице-премьер-министр) и Эдуард Зейналов (глава ОГА).

В Олександрії запрацювали перша ТЕЦ

Інтенсивно відновлюють другу. За останні два тижні перша Олександрійська ТЕЦ, що на Кіровоградщині припиняла роботу кілька разів. Без тепла залишалися 17 тисяч мешканців міста. Планові профілактичні роботи розпочалися на цій централі тільки в жовтні.

Відтоді не вдалося полагодити один із двох котлоагрегатів, турбіну. Немає запасів вугілля, дизпалива та солі — речовин, конче необхідних у процесі виробництва тепла. Певний час ТЕЦ не мала господаря: не могла перейти до комунальної власності. А тому опікуватися підготовкою до осінньо-зимового сезону, крім працівників, було нікому. Про ситуацію в Олександрії говорили сьогодні і на засіданні уряду.

Станіслав Сташевський, перший віце-прем’єр-міністр: — Якщо в Луганській області це такий випадок тяжкий, і його спрогнозувати було тяжко, то в Олександрії це зовсім незрозуміло чому не підвезене вугілля. Я думаю ми маємо робити серйозні висновки з керівниками тих областей і територій, які безвідповідально відносяться до своїх обов’язків.

Джерело: 5 канал

Украина увеличила потребление газа на 10%

Украина на сегодняшний день увеличила потребление газа до 427 млн. м3 в сутки. Об этом сегодня заявил исполняющий обязанности первого вице-премьер-министра Станислав Сташевский на заседании Кабинета Министров.

«Украина более чем на 10% увеличила потребление газа. На сегодня потребление составляет 427 млн. куб. метров», — сказал Сташевский.

Он также отметил, что с января Украина увеличила на 29% отбор газа из газохранилищ, при этом, по его словам, оплата газа идет на низком уровне.

Сташевский отметил, что резкое похолодание в Украине выявило состояние подготовки руководителей регионов и хозяйств к отопительному сезону. По его словам, наихудший уровень подготовки к зиме оказался в Луганской, Донецкой и Кировоградской областях.

В частности, он отметил, что в Александрии Кировоградской области 23 января было отключено теплоснабжение домов из-за непоставки угля на 3 ТЭС. По мнению Сташевского, руководители, которые недобросовестно выполняют свои обязанности, в частности не обеспечивая нормальное теплоснабжение в своих регионах, должны быть наказаны.

Напомним, Украина 22 января увеличила потребление газа до 407 млн. м3 в сутки. 16-20 января Украина из-за холодов увеличила потребление газа на 21,3% или на 70 млн. м3 в сутки до 400 млн. м3 в сутки.

Источник: www.gazetaua.com

Робоча поїздка Едуарда Зейналова

24 січня голова обласної державної адміністрації Едуард Зейналов здійснив робочу поїздку до м. Олександрія у зв’язку з зупинкою місцевих теплопостачаючих підприємств (ТЕЦ-1,2 та ТЕЦ-3), які виникли через проблеми постачання вугілля.

Едуард Зейналов оголосив подяки облдержадміністрації колективу Олександрійського міського управління головного управління МНС України в Кіровоградській області, зокрема, його керівнику підполковнику Миколі Олійнику, колективу ТЕЦ-1,2 комунального підприємства «Теплоелектроцентраль» (керівник — Микола Власенко), колективу ТЕЦ-3 (керівник — Сергій Титаренко) та першому заступнику Олександрійського міського голови Анатолію Садоміченку за сумлінне виконання службових обов’язків під час ліквідації наслідків стихії в м. Олександрії.

«Ви робите дуже важливу справу — працюєте в страшні морози і в день, і в ночі, не шкодуючи сил, та здоров’я, щоб повернути тепло в оселі більш ніж 12 тисяч олександрійців», — сказав Едуард Зейналов.

Подяки оголошені згідно розпорядження голови ОДА від 23 січня 2006 року №28-р.

Джерело: Відділ взаємодії із ЗМІ Кіровоградської ОДА
pres@kr-admin.gov.ua

Комментарии:

  1. Що працівникам подякував, це звісно заслужено. А по тєєлєку показували що губернатор ругав начальство! цікаво, чи піде хтось далі просто слів? навчать місцевих хочаб готувати сані влітку?

    kakhaber,
    d12c393
  2. 26 січня прокуратура області порушила кримінальну справу за фактом службової недбалості службовими особами комунального підприємства «Теплоенергоцентраль» та ТОВ ШОК «Експлерент» міста Олександрія за ознаками злочину, передбачено ч. 2 ст.367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

    Any,
    a203e8b

Добавить комментарий: