Хроники Александрии

Коментар Анатолія Ревенка

, 24.01.2006

23 січня перший заступник голови ОДА Анатолій Ревенко під час зустрічі із журналістами прокоментував ситуацію, яка склалася в житлово-комунальній сфері області у зв’язку з негативними погодними умовами.

Погодно-кліматичні умови в Кіровоградській області сьогодні є екстремальними, — зазначив Анатолій Дмитрович. — За прогнозами синоптиків, найближчим часом покращення погодних умов не передбачається. Тому зараз є кілька болючих проблем, на які потрібно реагувати.

Перш за все, це зупинка ТЕЦ-1,2 і ТЕЦ-3 в Олександрії (через проблеми постачання вугілля). До того ж, як не прикро, міська влада пізно повідомила нам про аварію. Від цих підприємств опалюються три мікрорайони міста. Відновлення їх роботи відбувається в екстремальному режимі.

Я ставлю велику жирну двійку комунальним підприємствам міста Олександрія за підготовку до зимового опалювального сезону! Можете собі уявити, що сьогодні на зазначених теплопостачальних підприємствах працює лише по одному котлу? Хіба можуть ці підприємства за таких погодних обставин забезпечити наданням тепла в повному обсязі? Не можуть. І це за тих умов, що напередодні опалювального сезону з держбюджету було виділено 2 млн. грн. на відновлення роботи ТЕЦ–1,2. Зараз за нашим дорученням ведеться перевірка, куди пішли ці кошти, як вони використовуються.

Джерело: Відділ взаємодії із ЗМІ Кіровоградської ОДА
pres@kr-admin.gov.ua

Комментарии:

 1. ВО-во пора разобраться кто виноват. И конкретно дать по шее!!! А лучше их из теплых домов и квартир вместе с семьями поселить в холодне дома на Победе и Димитрово с Октябрьским. Вот как «работают» представители Партии Регионов. И как это у их партиии такой высокий рейтинг? Наверное такой же как и тепло в домах вышеперечилсенных поселков?

  Сволочь,
  51e5185
 2. пускай цапюк с власенко теперь запустят тец-1-2 сами вручную- суки

  дед мороз,
  816938d
 3. Дохазяйнувалися, хазяї немиті. Сумніваюся, що ця справа буде доведена до логічного завершення. Це що, тільки гроші на опалення пропали, а всі інші намісці?

  kakhaber,
  d12c393
 4. Гроші відмиті, а тепла нема, цапюк всі гроші пустив на зустріч янека, а виборець хай мерзне.
  Замість тепла в наших оселях, цей горе-хозяін, влаштовує конкурси краси 26 січня в ДК. Напевно на кращий кужух чи на валянки…

  абориген,
  fd3e2dc
 5. А он теперь еще денег у кого-нибудь попросит, люди аварийную ситуацию ликвидируют, а Цапюк героем окажется!!! Еще пиар себе на людском горе сделает!

  Я,
  e93a239

Добавить комментарий: