Хроники Александрии

Облік — на низькому рівні

, 23.01.2006

Перевірки достовірності звітних даних підприємств з даними бухгалтерського обліку в 2005 р. показали, що частина респондентів просто не були готовими до цього заходу. Про це свідчить той факт, що до 38 підприємств регіону було примінено ст. 1863 КУпАП, а це різного розміру штрафи, починаючи з мінімального — 170 грн. Більше того, є ряд підприємств, на яких неможливо здійснити перевірку через відсутність належного обліку.

У 2006 р. обсяги перевірочної роботи в зв’язку з цим буде збільшено. Це вимоги держави до нас, і ми будемо діяти адекватно по відношенню до респондентів. Крім того, це на контролі в правоохоронних органів, з якими співпрацюємо, роблячи перевірки сумісно. Респондентам, котрі вже притягувалися до відповідальності, слід пам’ятати, що в разі повторення ними порушень відповідність буде суворішою.

Хотів би звернути увагу окремо на низьку якість господарського обліку в сільських радах. В 2005 р. за це понесли відповідальність секретарі 7 сільрад. У 2006 р. ми перевіримо всі 26 рад, і я про це вам повідомляю заздалегідь, щоб ви були підготовлені до цього і не було непорозумінь, як раніше. Буде вибірково перевірено с/г формування, і не тільки основне коло звітуючих підприємств, а й інші, я підкреслюю це.

Не гірше інших розумію, що зараз кожен керівник думає, як посіяти весною. Але зрозумійте, що у кожного з нас свої права і обов’язки, які потрібно виконувати.

Начальник Управління статистики М. Ялинич

Комментарии:

Добавить комментарий: