Хроники Александрии

Майбутнє — очима дітей

, 24.12.2005

Погодьтесь, щоб передати за допомогою пензлика та художнього слова суть податків, треба мати неабиякий хист та чудові творчі здібності. Олександрія завжди славилась красивими талановитими людьми, яскравими особистостями. Ось і на цей раз, марка якості витримана — на обласному конкурсі дитячого малюнка та дитячих художніх творів «Майбутнє — очима дітей» відзначено 9 юних обдарувань в різноманітних номінаціях та вікових категоріях.

Так, у віковій категорії 9-12 років І місце виборола Чалоузова Антоніна, ІІ — Самойлова Ольга; у віковій категорії 13-15 років І місце зайняв Галас Родіон, ІІІ — Волік Людмила.

В номінації «Найяскравіший образ» перемогли Ткаченко Ярослав та Дерев’янко Аліна. За краще використання фольклору у розкритті податкової тематики нагороджений Горобець Олексій, який назвав свій малюнок «Не крути і не верти, а податки заплати» із зображенням мишенят в українському національному одязі із відомої народної казки про Крутя і Вертя.

Звичайно, величезна заслуга у вихованні громадянського світогляду у дітей належить перш за все колективу викладачів Олександрійської дитячої художньої школи, а саме: директору школи Ніколенку С.Ф., Охапкіну О.І., Тонофрей О.Ф., Микиті С.В., Надточі Ю.В., Жеребило Н.В. Саме завдяки їх професіоналізму, розумінню проблем сьогодення, діти зуміли передати на папері своє бачення майбутнього.

«Я розумію, що майбутнє України в руках мого покоління. Можливо, мої слова звучать занадто банально, але зрештою, хіба це погано, коли людина в моєму віці так дивиться на життя? Я вірю, що коли буду впертою, навчатимуся якнайкраще й плідно працюватиму, то обов’язково зможу принести своїй державі велику користь. Якщо так думає принаймні ще кілька людей — це вже добрий початок. Коли я спілкуюсь зі своїми однолітками, я розумію, що в майбутньому більшість із них не втратять своєї стежки в житті, не згублять своїх переконань і виростуть гідними людьми. Отже, можна сподіватись, що майбутнє, яке підростає разом з нами, буде світлим і радісним!» — пише в своєму творі Ірина Байсак, учениця 11 класу Олександрійського ліцею інформаційних технологій.

Кожен твір, представлений на конкурс, насичений дитячими мріями про майбутнє своєї країни, щасливе безтурботне дитинство, добробут сім’ї!

Серед художніх творів кращими визнано роботи старшокласниць Олександрійського ліцею інформаційних технологій Ольги Демченко та Валентини Фесун.

Церемонія нагородження переможців конкурсу «Майбутнє — очима дітей», організована Державною податковою адміністрацією в області, проходила в обласному Центрі дитячої творчості в творчій емоційній атмосфері. Дітей привітали перший заступник голови ДПА в Кіровоградській області Ігор Панасенко та заступник Нінель Янюк, заслужені діячі мистецтв області, творчі колективи Кіровограда і області, які показали чудову концертну програму. По закінченню заходу господарі кафе Центру пригостили дітей солодощами та фруктами, огранізували дискотеку, конкурси, ігри. Всі присутні отримали масу задоволення.

Переможці обласного конкурсу Майбутнє - очима дітей

І, що надзвичайно було приємно, то це те, що церемонію нагородження переможців було відкрито словами вірша, який написала наша Валентина Фесун:
Сплати податки й спи спокійно –
Працюй, твори, шукай себе.
Люби — й любитимуть тебе.
А ще вір в право і закон,
Ти хоч малий чи вже в похилім віці,
Авторитет — чи ні — нема різниці!

Податки вчасно лиш плати –
Ось і побачиш диво з див:
Дітей щасливий дзвінкий сміх,
А ще й робочих місць для всіх,
Та ще й заводів, фабрик, сіл!
І дружно житимем родиною –
Веселою багатою вкраїною!

Що ж, хочеться вірити, що позитивна енергетика спілкування із прекрасним, сприятиме втіленню в життя дитячих мрій про прекрасне майбутнє.

Підготовлено відділом зв’язків з
громадськістю, засобами масової інформації
та масово-роз’яснювальної роботи
Олександрійської ОДПІ

Комментарии:

 1. Счестливое детство… о чем бы еще подумать детям как не о налогах? Можно еще «Президент глазами детей», «поправка к ЗУ №331 глазами детей», «проблема конституционной реформы..», «НАТО…»
  Не зря раньше писали «ПИОНЕР-ТЫ ЗА ВСЕ В ОТВЕТЕ!»

  налогоплательщик,
  35f5787
 2. якщо хто знає, де можна взяти твір на тему «я вірю в майбутнє України» — залиште посилання тут, бо постійно сюди потрапляю :(

  твір,
  51e5185
 3. Згодна, особисто я уявляю наше майбутнє в цілковитій грошовій кризі, але якщо буде розумне наше покоління то можливо ми спростуєм це твердження!

  Ольга,
  9a76c9b
 4. а я його взагалі не бачу! Твір писати з якої стелі?

  Джеф,
  b3c18c1
 5. фу какая гадость уберите ето а то я сейчас ригать буду

  лера,
  3508b42
 6. ЗАВАЛИЛИ ВЖЕ ДІТЕЙ СВОЇМИ ВСЯКИМИ КОНКУРСАМИ!!!! у НИХ ВЖЕ НЕМАЄ ЧАСУ НА ДОЗВІЛЛЯ, НЕ ВСТИГАЮТЬ ПИСАТЬ ТВОРИ І МАЛЮВАТЬ МАЛЮНКИ!!! ЦІ КОНКУРСИ ВІДБИВАЮТЬ БУДЬ-ЯКЕ БАЖАННЯ ЙТИ ДО ШКОЛИ

  ІННА,
  1f8782b
 7. И не только детям, но и учителям покоя нету. Только конкурсы!!!! Суются все в образование, кому не лень. Сидя в мягком кресле, легко придумывать конкурсы!!! Когда же детей учить?

  Наталья,
  98cae7d

Добавить комментарий: