Хроники Александрии

Пам’ятай про газ — не купуй російських товарів!

, 22.12.2005

Пам’ятай про газ — не купуй російських товарів!

До неочікуваної реакції призвела ситуація, що розгортається навколо російської ціни на газ для України. Очевидно, що газовий шантаж «старшої сестри» призводить до зростання антиросійських настроїв в українському суспільстві.

Днями багато кіровоградців стали свідками появи на стовпах, в ВУЗах, в установах і що найцікавіше в магазинах чорно-білих наліпок «Пам’ятай про газ — не купуй російських товарів».

Цікаво, що на наліпках немає жодних вихідних даних, тому не можна говорити, що це проект будь-якої політичної сили чи громадської організації, це схоже на справді народну ініціативу.

Прості люди переважно позитивно ставляться до цієї ініціативи. Більше того деякі, в основному невеликі продуктові магазини, за нашою інформацією відмовляються від закупівлі деяких видів російської продукції, зокрема пива «Балтика» та російського шоколаду.

Джерело: kirovograd.net

Комментарии:

 1. луче бы они цену на пиво и шеколад подняли :)

  Грыша,
  51e5185
 2. Полная фигня, какой придурок это придумал?

  Серый,
  d12c393
 3. Политика слишком важная вещь, что бы доверять ее политикам…

  Ubivak,
  556479d
 4. Я уже отказался, да и если чесно росиянское пиво — ПОЛНЕЙШАЯ МОЧА, про шоколад я вообще молчу…

  Прохожий,
  cca8813
 5. ezzzion — приколна, чё за город?

  абырвалг,
  d12c393
 6. для начала попробуйте отучится писать по русски

  виталий,
  51e5185
 7. Киев-древнее Москвы. И это они у нас всю историю украли. С Украины началась Русь. Наши люди осваивали Сибирь и 25% москвичей наши люди, не отдадим москалям нашу Великую Родину. Газ наш тоже, поэтому цена должна быть одинакова. Много наших земляков и сейчас покоряют просторы России.

  Фантоций,
  d12c393
 8. >виталий, 22.12.2005
  >для начала попробуйте отучится писать по русски

  Пишу по русски, чтобы росиЯне понЯли, что они совсем не пуп земли, а ее ненасытная ж..а

  Прохожий,
  cca8813
 9. >для начала попробуйте отучится писать по русски
  для начала научимся писать по-русски без ошибок, а потом будем указывать что нам делать.

  Сало Украины,
  d49e211
 10. Пишут не по русски, а на русском языке. Что-то заметно ваше ожирение, дошло и до мозгов. Здесь кто-то записался учителем? Есть интересный и по теме коментарий — давай, а учить будешь детей и всех кто убедился в квалифицированности твоих нравоучений. Ты меня понял? Или сало опять мешает думать.

  Аноним,
  d12c393
 11. Фантоций: Киев-древнее Москвы. И это они у нас всю историю украли. С Украины началась Русь.

  Первое Русское государство — Руссколань.

  kirovograd.net: Цікаво, що на наліпках немає жодних вихідних даних, тому не можна говорити, що це проект будь-якої політичної сили чи громадської організації, це схоже на справді народну ініціативу.

  для того, что бы осуществить подобное мероприятие, его необходимо придумать, для начала. Хорошо, пусть у какого-либо рабочего, или, к примеру, у домохозяйки, возникло чувство протеста к событиям в мире в такой вот, сразу графической форме. Однако, далее необходимо создать на компе макет и распечатать на принтере невероятное количество копий, после чего за одну ночь расклеить весь этот протест по городу. Если «народная инициатива» способна на такую оперативность и главное финансовую независимость, ведь все это чего-либо стоит, то конечно, ради Бога, все это просто здорово …

  КВ-2,
  d12c393
 12. ком.№ 11
  Учить Вас и в мыслях небыло.
  Вот только думать каждый волен по своему.

  виталий,
  51e5185
 13. Интересно, а если бы на выборах победил Янукович, поддерживаемый Путиным, то что было бы с газом? Считаю, что Россия грубо пытается задушить Украину и её демократию. Инициативу с бойкотом — поддерживаю и присоединяюсь. Пиво — Черниговское, водка — Немировская, конфеты — Вечирний Киив!

  igsa,
  ad75fd3
 14. Ага, бойкотировала моська слона.

  Серый,
  d12c393
 15. «…24 грудня, в Україні планують провести навчання з відпрацьовування повної конфіскації контрабандного газу з Росії…
  …як зазначають експерти, непідписання документів означає, що весь газ, що надійшов на територію України поза домовленостями, вважатимуть контрабандою і вилучатимуть.»
  http://www.korespondent.net/main/45679

  абырвалг,
  51e5185
 16. Любий друже!

  В етот історічєскій момєнт, коли наш всенароднообраний презідєнт Віктор Андрійович Ющенко, дай Бог йому здоров’я, зійшовся в смєртєльной фінальной схваткє з озвірілою кацапською наволоччю, ти не можеш бути лише стороннім спостерігачем.

  Енергозбереження — от наша зброя в боротьбі з підступними і подлимі азіатами! Законопать, заклєй вікна. Забий розбите скло в подъєздє хоч картонкою — хай москалі сказяться в безсілой злобє. На двєрі в подъєздє прикрути возвратну пружину. Коли газу не стане і народ почне топити обогрєватєлямі — відключи NumLock на клаві. Знайди старі дідусеві валянки — в них зручно ходити по квартирі. Пам’ятай — кожна збережена тобою гігакалорія тепла або кіловатт-година — це макове зернятко на ту дулю, шо вознікне перед п’яною мордою русскава імперіалізма. Будь твердим і неуступчівим!

  Нам би только январь простоять да фєвраль прадєржацца! А там весна. Прийде.

  абырвалг,
  d12c393
 17. Главрыбе. Ну ни фига себе спитч! Напрашивается: АМИНЬ!

  Серый,
  d12c393
 18. С учетом вышеизложенных факторов, ситуация для руководства Украины может складываться крайне благоприятно. Однако его историческая миссия заключается в том, чтобы точно следовать оптимальному сценарию. Реализация оптимального сценария «газовой войны» предполагает несколько взаимосвязанных этапов и связанных с ними технологических приемов…

  полный текст тут: http://www.politua.ru/polit/177.html

  абырвалг,
  51e5185
 19. Украина должна умереть?
  http://www.nso-korpus.info/ukrmastkill.htm
  коментувати цю статтю безглуздо! Важко повірити що населення північної імперії, в своїй більшості, притримується такої радикальної думки. Хоча можна зробити висновки, що політика кремльовського князька по відношеню до України знайшла ПІДТРИМКУ у націоналістичних і фашистських колах російського общєства. Отже крємль проводить фашистську політику по відношеню до країн що вийшли з складу СРСР, і Україна в такому списку далеко не перша. Як же тоді ми можимо називати Кучмів, Януковичів, Медведчуків, що мають дружбу з фашистським режимом???
  Чи, можливо, хтось із вас вважає що ситуація, яка склалася між нашими державами в питанні газу, могла виникнути при угодній кремлю владі?? Та ніколи!
  Фашизм з`їв переможців Другої світової???

  Всі, кому не пофіг, можуть поділитися своїми думками безпосередньо з прєзідєнтом Росії http://www.from-ua.com/politics/43b28494292dd/

  kakhaber,
  d12c393
 20. 2 kakhaber.
  Дійсно, Александр Белозерский далеко не усі росіяни. Та й по відношенню до такої держави, як Росія, термін «фашизм» навряд чи можна вживати. Це по-перше. По-друге, чому ми пишаемося українським націоналізмом, намаганням нашої держави показати своє «Я», захистити свої інтереси, і у той же час Росії у цьому відмовляємо? От це і є проявом фашизму. І по-третє, де це бачено, щоб ПОКУПЕЦЬ безальтернативно диктував ціну на товар ПРОДАВЦЮ? І не в Кучмі, Януковичі, Медведчуку справа. До речі, нинішні керманичі нічим не кращі за вище перелічених, навіть гірші і нахабніші. Справа у Розумі керівництва. Наше показує незграбність і невміння вирішувати питання. Порівняй виступи Путіна, хоча б сьогоднішній, і Ющенка. Хочемо ми того чи ні, а відчуття «меньшовартості» у наших політиків у крові. Оце погано, це потрібно виправляти. А не надуватись, повітря може не через ту дірку вийти.

  Серый,
  d12c393
 21. че ваще бендеровцы обнаглели-хотят посорить братские народы!!!!

  o4karik,
  559b636

Добавить комментарий: