Хроники Александрии

Відбувся ярмарок вакансій

, 22.12.2005

З нагоди 15-річчя державної служби зайнятості, 20 грудня, на Олександрійщині відбулась низка заходів, присвячених цій річниці. Зокрема, в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості під патронатом голови районної державної адміністрації Володимира Конюшенка було проведено Ярмарок вакансій.

Для участі в ярмарку були запрошені представники міських і районних підприємств та всі бажаючі отримати роботу. Мета заходу — виконання програми Президента України Віктора Ющенка «10 кроків назустріч людям» та показ потенціалу Олександрійщини для запобігання від’їзду населення в інші регіони України та за кордон.

В рамках Ярмарку відбулись безпосередні переговори підприємців з населенням, безробітні дізнались про ситуацію на ринку праці Олександрійщини, отримали повну інформацію про підприємства регіону, оволоділи методами активного пошуку роботи. Люди мали змогу ознайомитись з паспортами підприємств, подивитись на професійно-кваліфікаційні вимоги до кожної з вакансій, мали шанс відразу ж зацікавити роботодавців, дійти попередньої домовленості та визначитись з наступними більш ґрунтовними зустрічами.

Захід виявився досить незвичним та резонансним явищем для Олександрійщини, дав поштовх систематичному розвитку економіки, тобто жителі міста і району отримали змогу ознайомитись з планами розвитку підприємств, а роботодавці – дізнались, на які трудові ресурси вони можуть розраховувати.

В заході взяли участь більше 300 безробітних та близько 20 представників підприємств, зокрема таких потужні як: НВО «Етал», СВК «Колос», ВАТ «Віра Сервіс» ЦРЛ, ПП «Артем» тощо. Роботодавці мали змогу підібрати собі кадри, а безробітні – отримали можливість залучитись до активного суспільного життя.

Профінформатори зустрічали громадян, роз’яснювали їм порядок проведення заходу, демонстрували перелік інформації, розташований та стендах, знайомили з роботодавцями тощо. Люди залишали захід задоволеними та впевненими у позитивному вирішенні їх проблем.

Перший заступник голови РДА Тамара Сакара поздоровила працівників служби зайнятості зі святом, висловила сподівання на їх подальшу співпрацю з районною владою та побажала наснаги, терпіння і добробуту. Вона наголосила, що районна державна адміністрація перевиконала завдання по працевлаштуванню населення. В Олександрійському районі вже створено 732 нових робочих місця, але районна влада на цьому не зупиняється.

З початку своєї діяльності головою районної державної адміністрації Володимиром Конюшенком були затверджені декілька програм, а саме інвестиційна програма та програма створення нових робочих місць. Вони дуже пов’язані між собою, тому що остаточною їх метою є підвищення життєвого рівня населення. І Олександрійський район вже має позитивні результати – знаходиться в на 1 місті серед регіонів області по їх виконанню.

В рамках Ярмарку вакансій також відбулось засідання круглого столу за участі заступника голови райдержадміністрації Андрія Коломійцева та роботодавців, на якому обговорювались тенденції на ринку праці Олександрійщини, проблеми дефіциту робітничих професій, особливо серед людей молодого віку, прерогативи створення дотаційних робочих міст, питання працевлаштування молоді та інвалідів.


Заступник голови райдержадміністрації Андрій Коломійцев і директор центру зайнятості Ірина МукієнкоВ заході взяли участь більше 300 безробітних та близько 20 представників підприємствВідбувся ярмарок вакансій

Директор центру зайнятості Ірина Мукієнко розповіла про роботу очолюваної нею служби. Окрім постійної співпраці з роботодавцями, працівники центру проводять консультації з шукачами зайнятості з активних форм роботи, а саме: навчання безробітних, перепідготовка та перекваліфікація, семінарські заняття тощо.

За словами І. Мукієнко, в цьому році за послугами та допомогою до центру звернулось більше 10 тис. чоловік, працевлаштовано більш 4 тис., зокрема за листопад поточного року до уваги клієнтів було запропоновано 870 вакансій, 265 чоловік – вже знайшли роботу.

Ірина Мукієнко запросила всіх олександрійців, хто хоче реалізувати себе в активному суспільному житті, але не може цього зробити з певних причин, звертатись в міськрайонний центр зайнятості, який працює з 8.00-17.00 без обідньої перерви та назвала телефони, за якими можна звертатися: роботодавцям: (05235) 7-70-43; безробітним (05235) 7-72-70.

Взагалі центр справляє блискуче враження: облаштований за сучасними вимогами, він працює в режимі єдиної інформаційно-аналітичної системи за єдиними технологіями обслуговування населення. За допомогою комп’ютеру вільного доступу бажаючі можуть ознайомитись з єдиним банком вакансій по Україні, тематикою та регламентом проведення семінарів щодо працевлаштування та соціального страхування.

Ірина Мукієнко подякувала голові районної державної адміністрації Володимиру Конюшенко за допомогу в організації заходу та наголосила на необхідності об’єднання зусиль міста і району для покращення соціального захисту населення.

Заступник голови РДА А. Коломійцев, підбиваючи підсумки заходу, зазначив: «Олександрійський район займає 3 місце по рівню довіри до влади та 2 місце в області по економічному та соціальному розвитку. Тож ми не збираємося зупинятися на досягнутому і будемо й надалі робити все для задоволення потреб населення». Він ще раз подякував роботодавцям за участь в заході та поздоровив всіх з новорічними святами. «Я хочу побажати здійснення всіх ваших бажань, але не будемо забувати, що не треба просити в Бога те, що можна зробити своїми власними руками», зазначив він.

Анна Семініченко
Прес-служба Кіровоградської ОДА

Комментарии:

 1. Молодцы!

  Я,
  e93a239
 2. А почему власти города остались в стороне?

  Серый,
  d12c393
 3. У них сейчас другие проблемы.

  Ubivak,
  556479d
 4. Да ну, какие проблемы могут быть важнее обеспечения людей работой? Я уж не говорю, что нужно выполнять программу Президента.

  Серый,
  d12c393
 5. Вот и видно, кто выборами занимается, а кто о людях думает. Может такие акции — и норма, но не все же организовывают такие мероприятия

  Я,
  e93a239

Добавить комментарий: