Хроники Александрии

Чергове засідання виконавчого комітету

, 20.12.2005

16 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Присутні затвердили ряд програм, реалізація яких планується з наступного, 2006 року.

Так, на доручення міського голови була розроблена програма по придбанню основних засобів (спеціальних машин) для житлово-комунальних підприємств комунальної власності територіальної громади міста на 2006-2007 роки з метою підняття на сучасний рівень житлово-комунального господарства, поліпшення умов праці, зменшення витрат та покращення якості послуг підприємствами відповідної галузі. Дана програма передбачає придбання сміттєвозів, машин по догляду за вулично-шляховою мережею, тротуарами, санітарному утриманню міста, будівельно-дорожню техніку та автовишку. Розглянувши відповідний проект, присутні вирішили запропонувати міській раді затвердити програму по придбанню основних засобів для житлово-комунальних підприємств комунальної власності територіальної громади міста на 2006-2007 роки.

Після цього члени виконкому розглянули та прийняли рішення запропонувати міській ради затвердити цільову комплексну програму розвитку футболу в місті на 2006-2010 роки та міську комплексну програму розвитку фізичної культури і спорту на наступний 2006 рік.

Заслухавши та обговоривши інформацію щодо розвитку водопровідно-каналізаційного господарства міста і забезпечення його надійного функціонування, присутні вирішили запропонувати міській раді затвердити програму «Питна вода м. Олександрії на 2006-2020 роки». Метою програми є розробка ефективних заходів, спрямованих на задоволення потреб населення міста в економічно доступних послугах з водопостачання та водовідведення належного рівня та якості. Виконання програми планується здійснювати трьома етапами по таких напрямках: забезпечення енергозбереження, підвищення надійності роботи систем питного водопостачання, економія водних ресурсів, створення альтернативних джерел водопостачання, поліпшення якості води та розвиток систем водопостачання і водовідведення.

Крім того, на черговому засіданні виконкому було розглянуто та прийнято ряд інших, робочих питань.

Прес-секретар міської ради
І. Московченко

Комментарии:

  1. Сегодня День милиции, а городской голова не появился на торжественном собрании и не поздравил! И даже никого не прислал вместо себя. Како-гО?

    Аноним,
    d12c393
  2. Поподробней об програмі розвитку футболу в місті. МФК жить будет? На ремонт стадиона денег подкинут? На сайте миськрады тоже мало информации, где можно ознакомится с текстом?

    kakhaber,
    d12c393

Добавить комментарий: