Хроники Александрии

Відкритий чемпіонат Олександрії з більярду

, 19.12.2005

17 грудня, в більярдному клубі «Корсар» відбувся відкритий чемпіонат Олександрії з більярду під гаслом: «ПОРА» за чесні вибори!», в якому крім олександрійців взяли участь імениті гості з Києва: Устинов Дмитро — студент інфіза, майстер спорту з більярду, срібний призер етапу Кубка Світу серед юніорів, та бронзовий призер Чемпіонату Світу, Ковінченко Юрій — чемпіон міста Києва-2003 з «московки», кандидат в майстри спорту, володар кубку Президента України-2004, та Чегвінцев Юрій — переможець та призер різних турнірів, кандидат в майстри спорту.


Відкритий чемпіонат Олександрії з більярдуВідкритий чемпіонат Олександрії з більярдуВідкритий чемпіонат Олександрії з більярду

В гідній боротьбі перше місце посів Ковінченко Юрій (м. Київ), друге — Устинов Дмитро (м. Київ), третє — наш земляк Притула Євген, який отримав крім того приз глядацьких симпатій.

Євген показав гідну конкуренцію київським майстрам. Крім того олександрієць Нерух Андрій, учасник турніру, проявив себе як фаховий більярдист.

Особливо відмітився власник самого клубу «Корсар» — Корж Віталій, який був також учасником змагань і показав хороші результати.

Думка київських професіоналів: «Більярд в Олександрії з кожним днем зростає. Олександрійці, так тримати!» Крім того, Корж В. та Чегвінцев Ю. домовилися, щодо розвитку більярдного спорту в Олександрії: відкрити школу з підготовки молодих більярдистів.

Спонсорами турніру виступила міська організація громадянської партіі «ПОРА», яка встановила та вручила переможцям призи: за І-е місце — DVD-програвач, за ІІ — відеомагнітофон, за ІІІ-є — знаряддя більярдиста. Призи вручали: члени політради міської організації ГП «ПОРА» Володимир Бредіс, Борис Мазуренко та Павло Пасенчук.

Гостям з Києва був подарований прапор «ПОРИ», який буде встановлено на почесному місці в їхньому Київському клубі.


Відкритий чемпіонат Олександрії з більярду

Зліва на право: Устинов Дмитро (2 місце, м. Київ), Бредіс Володимир Леонідович (голова міської організації ГП «Пора», м. Олександрія), Посенчук Павло Васильович (голова виконавчого комітету ГП «Пора», м. Олександрія), Чегвінцев Юрій Миколайович (4 місце, м. Київ), Мазуренко Борис Вікторович (заступник голови ГП «Пора», м. Олександрія). Знизу: Ковінченко Юрій (1 місце, м. Київ), Притула Євген (3 місце, м. Олександрія).

alex_pora@ukr.net

Errors: http://alnet.com.ua/u/topic/pora/1205/f007.jpg is not accessible or supported filetype.http://alnet.com.ua/u/topic/pora/1205/f008.jpg is not accessible or supported filetype.http://alnet.com.ua/u/topic/pora/1205/f009.jpg is not accessible or supported filetype.http://alnet.com.ua/u/topic/pora/1205/f010.jpg is not accessible or supported filetype.

Комментарии:

  1. паша лутший1

    таня,
    b6048a8

Добавить комментарий: