Хроники Александрии

Рішення, що не було прийняте

, 19.12.2005

Міжфракційною депутатською групою, яка ініціювала скликання позачергової сесії міської ради, був складений проект рішення, який так і не був озвучений в сесійній залі. Зміст проекту наступний:

Проект рішення вноситься міжфракційною депутатською групою Олександрійської міської ради у складі: Злакоман В.О., Хірса В.П., Конюшенко В.І., Сибірцев А.В., Біджаков А.Г., Богоявленська О.М., Рушковський О.В., Скороход С.О., Коваленко С.П., Ткаченко О.А., Злакоман Л.О., Турський А.В., Телюк О.М., Волков С.А., Бадьон В.П., Ананьєв В.І.

Рішення

Про надання згоди на
притягнення до кримінальної
відповідальності депутата міської
ради Давиденко Л.В.

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» (ст. 31), «Про внесення змін до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та на підставі подання прокуратури Кіровоградської області «Про отримання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності депутата Олександрійської міської ради Давиденко Л.В. та обрання відносно неї запобіжного заходу у вигляді «підписки про невиїзд» (вих. № 06/1-470 від 16.11.2005 р.)

Міська рада вирішила:

  1. Надати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності депутата Олександрійської міської ради, секретаря міської ради Давиденко Людмили Вадимівни та обрання відносно неї запобіжного заходу «підписки про невиїзд».
  2. Про прийняте рішення в триденний термін повідомити прокурора Кіровоградської області.

Комментарии:

Добавить комментарий: