Хроники Александрии

Зміна директора «на переправі»

, 18.12.2005

Без перебільшення, ТЕЦ 1-2 можна цілком назвати найбільш революційним з усіх підприємств Олександрії, своєрідною «гарячою точкою» місцевої промисловості. Скільки за останні декілька місяців змінилось напрямків, планів роботи, стратегій, тактик, прогнозів, врешті — назв цього підприємства. І все б нічого, аби лише жителі мікрорайонів Перемога та Жовтневий взимку не мерзли.

А нещодавно працівники колишньої ТЕЦ 1-2, а нині комунального підприємства «Теплоелектроцентраль» повідомили редакцію «Олександрійського тижня» про останню новину — зміну директора.

Відкритий лист працівників «Теплоелектроцентралі» був по суті гострим протестом проти звільнення з посади директора підприємства Володимира Коц-Готліба. Також у листі за підписом 40 осіб (чомусь лише із апарату управління підприємства) містилося попередження: у зв’язку зі звільненням керівника «ми знімаємо з себе відповідальність за зрив опалювального сезону, за холод у будинках жителів Перемоги і Жовтневого, дитсадках, школах, училищах, лікарнях, за розвал колективу підприємства».

Наскільки серйозною є проблема, що склалася на підприємстві, і які наслідки вона може мати у першу чергу для мешканців опалюваних котельнею мікрорайонів? Можливо, й справді були праві працівники ТЕЦ 1-2, висловившись у листі образно: «Коней на переправі не міняють»? На ці та інші запитання згодився відповісти заступник міського голови Анатолій Садоміченко.

Колишнього директора ТЕЦ 1-2 Володимира Коц-Готліба, як фахівця, що пропрацював у системі теплоенергетики не один рік, я знаю давно, — сказав Анатолій Борисович. — Справді, зміна керівника в такий момент, коли на підприємстві вдосталь проблем, не сприяє вирішенню всіх питань. Але з іншого боку, підбір кадрів — прерогатива вищого керівництва, а новопризначений директор «Теплоелектроцентралі» — не новачок у сфері управління, тож я, як заступник міського голови у справах виконавчих органів ради, готовий з ним співпрацювати.

Що ж стосується згаданих проблем підприємства, то вони дійсно є. Останнім часом Морозівський розріз практично призупинив відвантаження вугілля на ТЕЦ. Залишається такою ж гострою, як і раніше, проблема виплати зарплати. Головною ж на сьогодні залишається умова: відтопити опалювальний сезон. і тут ситуація не є безнадійною.

Останнім часом з’явилося два претенденти на створення товариства «Олександрійська енергетична компанія» на базі КП «Теплоелектроцентраль». Це товариство з обмеженою відповідальністю «Енерго-Миг» та приватне підприємство «Будівельник», які бажають бути співзасновниками «Олександрійської енергетичної компанії», куди увійдуть зі своїм статутним фондом.

Зараз ці дві кандидатури співставляються, на засіданні виконкому міської ради вже прийняте рішення допустити їх до участі у конкурсі на право бути співзасновниками компанії. Якщо це станеться, то перша неодмінна умова, яку повинен виконати інвестор, — закупівля вугілля для опалення мікрорайонів. А це означає, що підприємство буде функціонувати, а жителі Перемоги і Жовтневого будуть з теплом, — наголосив Анатолій Садоміченко.

О. Наріжний

Комментарии:

  1. Логично, мыжоно было это пресказать…
    больше тут не чего говорить).

    MrSer,
    ad863a5

Добавить комментарий: