Хроники Александрии

20 грудня — День зайнятості

, 16.12.2005

З нагоди 15-річчя державної служби зайнятості, 20 грудня, в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості під патронатом голови районної державної адміністрації Володимира Конюшенка буде проведено Ярмарок вакансій. Для участі в ярмарку запрошені міські та районні підприємства. Мета заходу — виконання програми Президента України Віктора Ющенка «10 кроків назустріч людям» та показ потенціалу Олександрійщини для запобігання від’їзду населення в інші регіони України та за кордон.

Ярмарок відбудеться о 10 годині 20 грудня в приміщенні міськрайонного центру зайнятості за адресою: пр. Леніна, 126а.

Олександрійська райдержадміністрація

Комментарии:

 1. До того часу, поки держава буде підтримувати безробітних, а не

  Александриец,
  d12c393
 2. До того часу, поки держава буде підтримувати безробітніх, а не стимулювати ПРАЦЮЮЧИХ, ця Держава буде бідною. Потрібно СТИМУЛЮВАТИ ПРАЦЮЮЧИХ! БЕЗРОБІТНІ — ЛЕДАЧІ, НАГЛІ, «ИЖДИВЕНЦЫ»!

  Александриец,
  d12c393
 3. «краткость — сестра таланта», но смысел понятен

  абырвалг,
  51e5185
 4. Правильно делают. Когда человек приходит устраиваться на работу то разговаривает с чинушей, возомнившей о себе «большого начальника». А так каждый сможет увидеть директора предприятия и высказать все, что он хочет. Может у кого и получится — возьмут на работу. Или, по крайней мере, директора побудут хоть немного с народом, тоже полезно. В любом случае до этого ничего подобного не было.

  кв-3,
  bbdf2b1
 5. А там можно будет, например, подобрать более интересную работу?

  Ubivak,
  bbdf2b1
 6. В рекламе прозвучало, что будут выставлены вакансии, которых даже нет в центре занятости, т.е. нормальные должности.

  СКЦ,
  bbdf2b1

Добавить комментарий: