Хроники Александрии

Ціни на ринку Олександрії

, 10.12.2005

Мої ціни мої скакуни

Про наш багатостраждальний центральний ринок вже стільки написано і наговорено, що повторюватись не буду, відзначу тільки вулицю Фрунзе, яка в дощову погоду перетворюється на венеціанський канал, повсюди величезні калюжі, через які майже неможливо підійти до торгуючих тут машин. Та досить, бо продовжувати про тисняву та «упорядкованість» нашого ринку можна безкінечно (Відведи Боже від якоїсь тут екстремальної ситуації).

Наведу лише короткий огляд цін на центральному ринку Олександрії на сьогодні 10 грудня 2005 р., субота. Незважаючи на завірення нашого прем’єра, що «розбіг закінчився і почався злет», наші громадяни можуть відчути цей «злет» тільки на власному гаманці. Отже, тільки за минулий тиждень на нашому ринку подорожчали: м’ясо, сало, молоко, яйця, м’який сир, яблука та деякі інші продукти. Отже ціни були такі:

М’ясо: – яловичина – 24 грн./кг, язик – 32 грн./кг, печінка – 24 грн./кг, свинина – 26–30 грн./кг, сало – від 14 до 18 грн./кг, молоко – 2 грн/літр, сир м’який - 4,50–6,00 грн/кг, кури - від 15 до 30 грн за курку (і це незважаючи на весь цей галас про пташиний грип!), це ціна курки без крилець, без тельбушків без нічого, тельбушки – 7 грн/кг, кролі – 50–55 грн/кг (правда сьогодні кролів не було, це ціна за минулі вихідні), яйця – 6–7 грн/десяток, картопля - 1,5 – 2 грн/кг, морква – 2 грн/кг, буряки – 1,80 грн/кг, яблука – від 3,00 до 4,50 грн/кг, капуста - 1,50–2,00 грн/кг, олія – 4,00 грн/літр, цукор – 3,00 грн/баночка, масло вершкове – 12-15 грн/кг, сири тверді – 20–24 грн/кг.

Отже, дивлячись на такі ціни, можна зробити висновок, що с собою на базар треба брати щонайменше сотню гривень, щоб купити трохи поїсти.

Джерело: rama.net.ua

Комментарии:

  1. При чём бардак на рынке к ценам там же? Бардак нужно исправлять на местном уровне, похоже, этого никому не хочется делать. Или, может, это кому-то нужно? А вот цены… При чём тут цены…, зарплаты…,реальная покупательськая способность, если ПРЕЗидент и премьер (и не только) говорят о том, что всё ОК. Сказано ОК, значит ОК. Или вот ещё: ОК, Я сказал!!!

    Серый,
    d12c393

Добавить комментарий: