Хроники Александрии

Міс студентка 2005

, 5.12.2005

Останній день осені, 30 листопада, запам’ятався студентам ОІТу як один з найяскравіших днів. Саме у цей день відбулося свято краси — «Міс студентка 2005»! Переглянувши конкурси, можна відмітити, що всі учасниці були гідні звання «Міс студентка». Свято пройшло на високому організаційному рівні, за що можна висловити подяку організатору, засновнику і просто хорошій людині, яка не один день з ранку до ночі готувала це свято — Кучер Тетяні Василівні. Не можна не відмітити присутність у журі представників компанії «Infinum», яка була спонсором вищезгаданого конкурсу.

Самі конкурсантки продемонстрували не тільки свою вроду, а й уміння гарно рухатися по сцені, розповідати про себе, танцювати, співати, доносити до глядачів найцікавіші моменти з українських традицій. І все це потрібно було робити так, щоб глядачі у залі, а їх було чимало, дивилися на дівчат з великим інтересом та вогником в очах.

Дівчата виконали своє завдання на відмінно. Справді, коли дивитися на все це з залу — все виглядає дуже гарно, легко і зовсім не важко. А от що відчували учасниці конкурсу, коли стояли на сцені, а на них дивилося декілька сот пар очей, можна тільки уявити. Мабуть їм було дуже важко і страшно виступати на сцені. Тепер дівчат можна назвати не тільки вродливими, а й сміливими. Саме так було сказано директором ОІТу — Михайловим Віктором Григоровичем: «Гарних та розумних дівчат по технікуму багато, а от таких, які б вийшли на сцену і довели це іншим — одиниці». І ці слова на сто відсотків правдиві, бо не кожному дана така сміливість і хоробрість.


Міс студентка 2005

«Міс студенткою 2005» була обрана голова студентської ради, четвертокурсниця, відмінниця, та просто гарна та порядна дівчина, яка справедливо виграла це почесне звання — Маркова Анна. (на фото в центрі)

Перша віце-міс — Євтушенко Валерія. Це студентка третього курсу, дуже гарна, ніжна та витончена дівчина, яка продемонструвала себе на високому рівні. (на фото зліва)

Другою віце-міс стала Мінькович Анастасія, теж дуже гарна дівчина, другокурсниця, природжена модель. (на фото зправа)

Всі учасниці були гідні звання «Міс студентка 2005», але перше місце лише одне…

До того ж можна помітити, що перші три місця зайняли дівчата з спеціальності математик програміст (МП)! Хоча спеціальність не зовсім жіноча, але найкращі дівчата виявилися на МП :).

Своїми враженнями щодо конкурсу з нами поділилася переможниця, або просто «Міс студентка 2005» — Маркова Анна:

Коли я вирішила приймати участь у конкурсі, я твердо і чітко визначилась, що для мене головне не перемога, а лише участь. Було багато всього: і хвилювань і нервів, і звичайно, позитивних емоцій!

Конкурс проходив у теплій дружній атмосфері. Кожна учасниця отримала свій титул, дуже прикро, що не всі зостались задоволені, адже напевне, кожна з них чекала більшого. Все пройшло дуже швидко. Конкурс за конкурсом… ми навіть не бачили виступів одна-одної.

Я ніколи в житті не забуду ту мить, коли серце заповнюється радістю, а на очах виступають сльози. Проте більшу цінність для мене становили не стрічка з написом «Міс студентка ОІТ», не подарунки спонсора, і навіть не корона, що вже красувалася на моїй голові, а саме теплі усмішки і сповнені радості очі всіх, хто аплодував стоячи! Такі життєві моменти описати в повній мірі просто не можливо, їх потрібно просто відчути на собі.

Також в конкурсі була номінація «Міс глядацьких симпатій», яку також отримала Маркова Анна. Ми ще раз вітаємо дівчат с перемогою і бажаємо їм успіхів на міжміському конкурсі краси, куди їх до речі запросили». І нехай переможе найкраща! Адже краса врятує світ!

Дем’янченко Катерина, M@X
фото: Дмитро Жемков

Errors: http://alnet.com.ua/u/topic/miss/001.jpg is not accessible or supported filetype.

Комментарии:

  1. Да! Классные девчёнки плохо, что Я их знаю ((((((((

    yt,
    808cb43
  2. yt, а чем плохо?

    M@X,
    51e5185

Добавить комментарий: