Хроники Александрии

Створено Олександрійську краєзнавчу організацію

, 3.12.2005

Нова абревіатура ОКО з’явилася днями в Олександрії. Вона означає «Олександрійська краєзнавча організація», й ініціатором її створення стали відомі й молоді дослідники давнини. Їх починання підтримав депутат міської ради, голова Олександрійської райдержадміністрації Володимир Конюшенко. До складу новоствореної організації увійшли відомі краєзнавці Ольга Божко, Надія Жахалова, Анатолій Кохан, Віктор Голобородько, Фаїна Спектор та інші подвижники.

Принциповим моментом програми ОКО стане ставлення до історії краю як до неподільного цілого. «Як не можна розділити річку Інгулець на міську та районну, так і історію Олександрійщини потрібно розглядати у вигляді єдиного цілого» — наголосив Володимир Конюшенко.

Очікуються новації і в методологічному підході до краєзнавства. Зусилля членів спілки будуть спрямовані не лише на дослідження історії та географії краю, а й на практичне застосування новітніх доробок науковців, зокрема, при вивченні споріднених предметів у школах та інших навчальних закладах. У найближчих планах спілки ОКО — видання краєзнавчого альманаху та впровадження місцевої краєзнавчої премії імені Василя Никифорова.

Людмила Московченко
прес-секретар Олександрійської РДА

Комментарии:

Добавить комментарий: