Хроники Александрии

02 інформує

, 30.11.2005

Протягом минулого тижня на території міста зареєстровано 12 злочинів, з яких: 8 крадіжок індивідуального майна та 1 — колективного майна; 3 злочини пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів (затримано 2 особи).

За вказаний період правоохоронцями було розкрито 21 злочин, у т.ч. — 14 злочинів із числа раніше зареєстрованих; встановлено 18 осіб, які скоїли злочини; розшукано 4-х злочинів, які переховувались від слідства та суду та 2-х безвісно зниклих громадян.

На минулому тижні міськвідділом було проведено Всеукраїнський рейд по вилученню з вулиць та поміщення до закладів соціальної реабілітації бездоглядних та безпритульних дітей. Під час рейду працівниками міліції було доставлено до міського відділу 17 дітей за бродяжництво. Із числа доставлених: 6 — проживали в сім’ях; 11 — у школах-інтернатах. В ході проведення рейду, працівниками міліції було встановлено 2-х дітей, які перебували в розшуку. Всі діти повернуті до закладів, де раніше перебували та в сім’ї.

Інспектор по РНГФ Олександрійського МВ
УМВС України в Кіровоградській області
старший лейтенант міліції
Асєєва О.О.

Комментарии:

  1. А с крыши ТЭЦ упал и разбился насмерть электрик. Несчастный случай, но виноват конечно директор. Директор всегда виноват.

    Хасан,
    d12c393
  2. … можно ли говорить о допустимых потерях в мирное время, хотя наши времена назвать мирными, весьма проблематично …

    КВ-2,
    d12c393

Добавить комментарий: