Хроники Александрии

Проблема працевлаштування

, 30.11.2005

Виходячи в нічне місто, бачиш, як майже вся молодь вештається без діла по вулицям, або сидить в розважальних закладах з пляшкою пива, або ж з більш «гарячими» спиртними напоями, курять цигарки та ведуть бесіди на різні теми. Одною з найболючіших тем молодого покоління є проблема працевлаштування. На їх думку, освіта та бажання працювати є недостатніми підставами для того, щоб самотужки влаштуватись на роботу. От якби хтось пристроїв! Саме так націлена на досягнення мети сьогоднішня молодь. Тобто, якщо ти маєш «відповідні зв’язки», то є шанс стати потенціальним кандидатом на престижну роботу. Прикладаючи при цьому мінімум зусиль або нічого не роблячи, молоді люди чекають нездійсненного.

Прикро, але кількість таких людей з року в рік зростає. На сьогоднішній день, на обліку Олександрійського міськрайонного центра зайнятості стоїть 754 не працевлаштовані особи віком до 30 років і скільки їх буде в майбутньому — ніхто не знає. Знаємо тільки те, що є молодь, яка б’ється за місце під сонцем і вірить в свої сили, як і людина, про яку ми хочемо розповісти.

Так, 27-річний юнак після закінчення Кременчуцького державного політехнічного університету, пройшов строкову службу в Збройних силах України. Як і в будь-якої молодої людини, потім постало питання працевлаштування. Намагався знайти роботу в місті Кременчук, але не вдалося, потім почалися проблеми з житлом. В результаті цього він вирішив, що краще буде повернутись в рідну Олександрію і почати все тут. Із всього асортименту місць, де б він хотів працювати, він вибрав Олександрійській МВ УМВС. Наперекір вмовлянням родичів та друзів не подавати документи до міськвідділу, бо це марна втрата часу, хлопець вирішив спробувати.

Після подачи документів, вивчення його кандидатури та проходження ним стажування в міськвідділі, за поданням сектору по роботі з персоналом Олександрійського міськвідділу, керівництвом управління МВС України в області було прийнято рішення про направлення майбутнього співробітника правоохоронних органів до Запорізьського навчального центру першопочаткової підготовки працівників міліції.

За 4 місяці сумлінного навчання в даному центрі, він здобув початкові знання, які необхідні кожному працівнику міліції для виконання покладених на нього завдань. Цілеспрямованість простого хлопця, бажання досягти своєї мети, кропітка праця і максимум прикладених зусиль зробили свою справу. Буквально за лічені дні — півтора місяця, цей рядовий міліціонер, спочатку на посаді помічника дільничного інспектора міліції, став виконувати обов’язки дільничного інспектора. Сьогодні вже вирішується питання щодо призначення його на вищевказану посаду та присвоєння йому офіцерського звання — лейтенант міліції.

Сподіваємося, що приклад цієї рішучої людини зламає сталий стереотип нашого суспільства щодо вирішення питань, пов’язаних із працевлаштуванням. Перш ніж робити передчасні висновки щодо виконання недосяжних, на думку інших, бажань, потрібно спочатку все з’ясувати, спробувати, а потім й говорити. Прикладом того є наша розповідь про реальний фрагмент з життя людини, яка спромоглась досягти поставленої мети і довести іншим, що все можливо при сильному бажанні.

Асєєва О.О.

Комментарии:

 1. Большая часть жителей не может просто стать на биржу труда, так что 754 человека, это просто то количество, которое имеет концы на бирже. Лично мне 34, и я тоже не работаю, но на биржу не оформляют. Либо предлагают идти и мести улицы. Вот представьте скоолько таких как я. Просто занижается статистика,

  Надежда,
  d9fc09e
  • А что по этому поводу говорят афонские старцы?

   СОВРЕМЕННИК,
   3612271
 2. А вот старцы говорят что время тяжелое,но это будет не долго !

  Колька,
  ab7013b
 3. автослесаря нужны на баме сто есть

  жизнь замечательных людей,
  8c8df8c

Добавить комментарий: