Хроники Александрии

Спадок від колишньої влади на аукціоні

, 10.11.2005

9 листопада у Кіровоградській обласній державній адміністрації, за ініціативою прес-служби відбувся своєрідний «аукціон». Це був розпродаж з благодійною метою — придбати для одного з дитячих будинків області нові книжки, «темників», що залишилися у спадок від колишньої влади і були зачинені у сейфі прес-служби обласної державної адміністрації.

Як повідомила прес-секретар голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, Олена Кваша, ключа від цього сейфу довго не могли знайти, але за допомогою спеціалістів декілька тижнів тому його вдалося відкрити. Приблизно триста документів із центрального виборчого штабу Віктора Януковича, лінії критики із Секретаріату Президента України за підписом Ю. Загороднього, статті про «нашизм» і «загрозу Заходу», «версії» про отруєння В. Ющенка, американське минуле дружини В. Ющенка, авторські статті народного депутата Верховної Ради України Ігоря Шарова у підтримку В. Януковича, звіти про розміщення, витрати (більше 12 тисяч доларів за дев«ять звітних днів з 10 по 19 жовтня 2004 року) та площі в обласних та районних друкованих засобах масової інформації, що були задіяні для оприлюднення «чорних» і «білих» передвиборчих матеріалів.

Цікавими були і списки журналістів, які 28 жовтня вийшли на підтримку «5-го каналу» до стін обласної державної адміністрації. Як виявилось, всіх журналістів, які вирішили підтримати «5-й канал» переписали, а списки — заховали у сейф. Сьогодні всі, хто був у цих списках — отримав на згадку про буремні революційні події ксерокопію «чорного» списку.

На захід були запрошені колишній голова обласної державної адміністрації Василь Компанієць та колишній керівник прес-служби облдержадміністрації Світлана Лобус. Прийшла, на жаль, лише пані Світлана, яка також зробила свій внесок у благодійну акцію та придбала один «темник».

Підсумкова сума від розпродажу «темників» колишньої влади склала 120 гривень 50 копійок. Завтра за рахунок цих коштів буде придбана дитяча література, яку на День Святого Миколая буде передано одному з дитячих будинків нашої області. Дякуємо всім, хто взяв у цьому заході участь! Виїзд до обраного закладу відбудеться наступної п«ятниці 18 листопада о 10.00 від облдержадміністрації.

Незалежний громадський прес-центр
press@kirovograd.net

Комментарии:

  1. чтобы помочь детям надо что-то продать?
    пусть новая власть поищет еще сеифы….

    grek,
    1ac1872

Добавить комментарий: