Реклама

Вода вже не та

, 9.11.2005

Вода вже не та

Вода, яку ви п’єте сьогодні, це вже не та вода, яку Ви пили в дитинстві!

Зростання промислового виробництва, урбанізація міст, забруднення навколишнього середовища призвели до значного погіршення якості питної води. Нестаток водоочисних споруд, їхня недосконалість і зношеність посилюють і без того складне становище, щодо постачання населення чистою питною водою.

Серед експертів, що оцінюють якість води існують різноманітні точки зору про гранично допустимі концентрації (ГДК) шкідливих домішок в питній воді. Багато з цих шкідливих речовин при підвищенні їхньої концентрації переходять з розряду малонебезпечних в розряд особливо небезпечних для здоров’я людини. При цьому розрахунок гранично допустимих концентрацій здійснюється в розрахунку на так звану «середню» людину, без врахування віку, загального стану здоров’я, наявності будь-яких захворювань, індивідуальної чутливості організму до тих або інших речовин.

Зважаючи на всі ці фактори, можна з певністю сказати, що нешкідливою може вважатися тільки абсолютно чиста вода, звільнена від будь-яких домішок і забруднювачів.

По оцінці фахівців — 80% всіх захворювань і один смертельний випадок з трьох, в країнах, що розвиваються, пов’язані з водою.

…Найбільшому ризику наражаються немовлята, маленькі діти, хворі і люди похилого віку. Для цих категорій гранично допустимі концентрації шкідливих речовин у воді значно нижчі, ніж для дорослого населення».

Офіційне повідомлення Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВОЗ) для друку WHO/58, від 2 вересня 1996 року.

Розповсюджене твердження про те, що питна вода повинна бути насичена солями і мінералами можна вважати недостатньо обгрунтованим.

Експертами ВОЗ (Всесвітня Організація Охорони Здоров’я) доведено, що в організм людини з водою надходить тільки 3-5% солей. Інші 95-97% надходять з напоями і їжею. До того ж, якщо ви п’єте недоочищену воду, поряд з 3-5% корисних солей в ваш організм цілком реально можуть проникнути 100% шкідливих домішок, хімічних і бактеріальних забруднювачів.

При такому положенні речей, що особисто ви можете зробити для захисту свого здоров’я і здоров’я вашої сім’ї?

Вибір вже зроблено. Побутові мембранні фільтруючі системи, що працюють за принципом зворотного осмосу. Ці системи широко використовуються в Сполучених Штатах Америки і в інших тридцяти дев’яти розвинених країнах світу. Системи рекомендовані до застосування МОЗ України.

На сьогоднішній день це найдосконаліша технологія очистки питної води на молекулярному рівні. Питна вода, що пройшла попередню очистку на механічному і сорбційному вугільному фільтрах, примусово продавлюється крізь напівпроникну мембрану. Цей процес є головною складовою частиною процесу зворотного осмосу. Молекули води буквально відокремлюються від домішок і більшості забруднювачів, включаючи шкідливі бактерії і віруси. Домішки автоматично скидаються в каналізаційну систему. Очищена вода нагромаджується і зберігається в 12-15 літровій герметично закритій ємності і використовується в міру необхідності.

Ми пропонуємо спробувати нашу воду, познайомитися з технологією очищення, безкоштовно зробити тестову перевірку будь-якої питної води по Вашому бажанню.

Чекаємо Вас за адресою:
м. Александрія ін. Леніна, 43-а «Чиста вода»
(на місці колишнього бару «Червоний корал»)
тел. (05235) 7-13-73
моб. (067) 771-60-19
Можлива доставка

Комментарии:

Добавить комментарий: